poniedziałek, 29 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
STRAŻ MIEJSKA

Witam wszystkich..kto jest za likwidacją Straży Miejskiej w Łomży? W Kolnie została zlikwidowana. Czy Łomża odczuje brak jej? nie sądzę..Czy Łomżę stać na Straż Miejską?? Czy może lepiej w te miejsce zwiększyć patrole policji..a za oszczędzone środki pożytecznie wykorzystać..? może Panie Prezydencie trzeba zrobić referendum odnośnie Straży Miejskiej? Bo co innego robi Straż Miejska czego nie robi policja? czas fotoradarów tez się skończył..Także panie Prezydencie może czas posłuchać ludzi którzy pana wybrali? a nie myśleć o kolejnych zatrudnieniach w Straży Miejskiej..?! Misia na Starym Rynku też nie upilnowali :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STRAŻ MIEJSKA

tylko co ten jeżdżący dom starców będzie robił jak zlikwidują zakład pracy

ZAWSZE MOŻE BYĆ GORZEJ

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STRAŻ MIEJSKA

gdzieś tam odpalają samochody kablami jak trzeba
u nas mogli by pójść o krok do przodu i skrobać szyby:-)
Wyobrażacie to sobie? Wyglądasz przez okno, patrzysz że szyby trzeba oskrobać dzwonisz do tamtych a oni lecą na bombach żeby pomóc he he

ZAWSZE MOŻE BYĆ GORZEJ

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STRAŻ MIEJSKA



ZAWSZE MOŻE BYĆ GORZEJ

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STRAŻ MIEJSKA

firmaf, z tym skrobaniem szyb to dobry pomysł, najlepiej jak by się za srające psy wzięli.


stefannowak

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STRAŻ MIEJSKA

Obojętnie czy Policja, czy Straż Miejska tego w Łomży nie za dużo. Nawet sam widok samochodu Staży Miejskiej jeżdżącej po osiedlach przyczynia się w dużym stopniu, że ludzie z psami noszą woreczki i sprzątają psie odchody. Jest dużo innych plusów, które człowiek normalnie myślący wynajdzie. Wiadomo, że wszędzie są jakieś minusy, w policji także, ale ja , jak i moi znajomi jesteśmy za Strażą miejską w Łomży.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STRAŻ MIEJSKA

jesteś za strażą miejską bo pewnie tata lub mąż tam pracuje
nie martw się jak stracą robotę zawsze mogą roznosić ulotki

ZAWSZE MOŻE BYĆ GORZEJ

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STRAŻ MIEJSKA

ze skrobaniem to rozwaliles system ale sie usmialem hahaha
straz trzeba wyjebac wszedzie w pizdziet i .....karwasz barabsz



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STRAŻ MIEJSKA

Zbyciu dlaczego tak się mścisz ? że ciebie nie zatrudnili hehe niech sobie chłopaki pracują Statystyka bezrobotnych spada no i można się pośmiać

______________________________________
Pozdro wszystkim pozytywnie i realnie myślącym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STRAŻ MIEJSKA

Ja się zgodzę na ich pracę pod pewnymi warunkami:
-śmieszne stroje
-patrole pieszo
-brak możliwości wystawiania mandatów za cokolwiek
-pomoc przy ładowaniu zakupów do bagażnika na żądanie
-jak dam kopa to nie mogą oddać
Czy żądam zbyt wiele?

ZAWSZE MOŻE BYĆ GORZEJ

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STRAŻ MIEJSKA

Poza tym niby żadna praca nie hańbi ale mi byłoby wstyd pracować jako ktoś kto na każdym kroku naraża się na pogardliwe spojrzenia

ZAWSZE MOŻE BYĆ GORZEJ

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STRAŻ MIEJSKA

A ja dodam jeszcze że z braku odpowiedniej ilości szaletów miejskich, powinni zasłaniać swoim ciałem sikających w miejscu publicznym!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STRAŻ MIEJSKA

hehe dobre i jeszcze jak ktoś zagwizda to powinni podbiec i grzecznie zapytać \"w czym mogę panu pomóc?\"

ZAWSZE MOŻE BYĆ GORZEJ

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STRAŻ MIEJSKA

jednym slowem chlopaki maja przeje..... Haha
powinni wycierac nosy zakatarzonym i myc szyby na swiatlach
tzn dbac o bezpieczenstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STRAŻ MIEJSKA

jednym slowem chlopaki maja przeje..... Haha
powinni wycierac nosy zakatarzonym i myc szyby na swiatlach
tzn dbac o bezpieczenstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STRAŻ MIEJSKA

a jak najadzie ciapatych to przebierzemy ich za kozy

ZAWSZE MOŻE BYĆ GORZEJ

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STRAŻ MIEJSKA

Piesze patrole w godzinach wieczornych,niemożliwe cobo lepiej **** wozić i o 15iść di domku?
Dlatego nie dla SM!
Skoro nawet UM im nie ufa i zatrudnienia firmę ochroniarską to jaj zwykły obywatel mś im zaufać?
Nie widziałem,nie słyszałem żeby ten twór umownie zwany SM zrobił coś pożytecznego.
Doinwestować Policję bo ci przynajmniej wiedzą na czym czapki noszą a ci pseudo strażnicy straszą tylko dzieci i staruszki,lumpy i blokersi się z nich śmieją a panowie SM unikają ich i boją się jak ognia.
Zenada nie SM ....poszukajcie w mecie jak kozaki biją staruszkę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STRAŻ MIEJSKA

marianna a mozy by tak dac im te woreczki zeby kupy zbierali dla dobra spoleczenstwa
i przynajmniej by zarabiali uczciwie komendant by wazy i zapisywal proponuje
10 gr brutto za 1kg kupy plus premia po przekroczeniu tony kup w miesiacu :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STRAŻ MIEJSKA

firmaf,skoro mam inne zdanie niż ty i jestem za Strażą Miejską to już muszę mieć tam kogoś z rodziny? To jest śmieszne. To, że się wypowiedziałam w tym temacie inaczej niż ty, to nie znaczy, że jestem jedna. Ludzi jest dużo, którzy mają inne zdanie niż ty, tylko nie chcą się udzielać na tym forum.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STRAŻ MIEJSKA

marianna jestes jednyna Królowo :) a ten wasąty straznik nadal pracuje
i wciska tym grubym dupskiem bąki w welur? Grozny pan z niego az strach
sie bac oczy kobry :) kiedys nawet zrobil blad ortograficzny na mandacie :)
Chlopaki nie przejmujcie sie Emil was kocha :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STRAŻ MIEJSKA

hehe zauważyliście, że za bardzo nikt tej błazenady waszego \"inteligentnego\" pisania nie podejmuje... 4 osoby które pisząc błazeńskie teksty uważa że pisząc takie petycje społeczność ich podziwia...ja podziwiam takich ludzi i wstyd, że panuje takie ograniczenie umysłu niektórych ludzi...te teksty są tak prostackie i płytkie że żal...ale piszcie i błaznujcie i uważajcie że ktoś z was zrobi wzory do naśladowania heheh...nie jestem strażniczką tak na marginesie....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STRAŻ MIEJSKA

to widac po tym Twoim he he he ze nia jestes zapomnialas dopisac
magicznego slowa takie jak: helołłł



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STRAŻ MIEJSKA

W sumie. Gdyby robili coś sensownego mogli by zostać, ale w Łomży nic takiego nie robią. Ostatnio widziałem jak kobieta nieporadnie, bo był mróz koło zmieniała - przejechali obojętnie obok rozkraczonego auta i nawet nie spytali czy jej pomóc ( lepiej było dupę w ciepłym aucie wozić, i szukać ch..j go wie czego i ch..j wie gdzie)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STRAŻ MIEJSKA

marianna jesteś zwolenniczką domu starców na kółkach napisz dlaczego nie pomogli babie koła zmienić tak jak to napisał wacek74?????

ZAWSZE MOŻE BYĆ GORZEJ

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STRAŻ MIEJSKA

A dlaczego Ty nie pomogles tej kobiecie tylko przejechales obojętnie hmm??? \"gentleman\" haha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STRAŻ MIEJSKA

marianna bo od tego jestes Ty Pasozycie to my Cie utrzymujemy darmozjadzie
a teraz po Twojemu zebys zrozumiala zaczynamy: hehehehe helołłł i haha



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STRAŻ MIEJSKA

Widze, ze zebralo sie kolko wzajemnej adoracji i gdera. Powinniscie zebrac sie i sobie wzajemnie strzepać, bo widze, ze podniecaloby to was bardzo. kazdy by kazdemu dobrze zrobil i kazdy bylby zadowolony. Wielu tutaj sie wypowiada ostro, ale chyba zapomnieli ze to jest pseudo anonimowosc. ktos by sie wzial za was, to zesrani zaraz chodza.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STRAŻ MIEJSKA

skoro jestes taki odwazny jeden i drugi na swiadome obrazanie kogos to podaj swoje dane albo pokaz zdjecie... :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STRAŻ MIEJSKA

tu nikt nikogo nie obraza tylko pisze co mysli, tak jak ostatnio
Kaczynski powiedzial gorszy sort. Masz jego zdjecie adres itd to napier...
Do niego istrzel mu z liscia, a pasozyty zyja za nasze i to my mamy prawo wyboru
czy ich chcemy czy nie. Prezydent tez zyje za nasze i sam nie moze decydowac czy oni
maja byc czy nie. Komuny juz nie ma dawno



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STRAŻ MIEJSKA

i jeszcze jedno bedzie lepiej jak zwolnia straz a dadza w koncu
uczciwe zarobki policji + kilka samochodow nieoznakowanych zeby lapac debili.
Mam kilku kolegow z policji narazaja sie dla nas kiedy straznik dawno by spier.....
A wyplaty maja na wegetacje, straznik oprocz wlepiania mandatow babci za jajka i grzania dupy
w samochodzie nic nie robi radarkow juz niet



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STRAŻ MIEJSKA

Zbychu zgadzam się z Tobą..czas na Straż Miejską..czas na referendum..trzeba to zlikwidować!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STRAŻ MIEJSKA

To sobie poczytaj swoje wypowiedzi i zobaczysz, ze obrazasz, a nie zdziw sie, ze jakies wezwanie kiedys dostaniesz, bo komus sie to nie spodoba, logiczne, prawda?
Patrze, ze jestes zaslepiony jakimis dziwnymi wyobrazeniami, bo po likwidacji strazy miejskiej policja nie bedzie lepiej doposazona, nie beda mieli pojazdow nieoznakowanych, nie beda mieli lepszych wyplat, uwierz mi. To tylko zalezy od politykow, ktorzy nie interesuja sie toba, mna, ani policjantem. Nie wiem kto taka bajke wymyslil, ale to nie jest prawdą. Poza tym straz miejska ma inne kompetencje niz policja. Policja nie chce sie zajmowac czym co sm a sm tym co policja. Ja osobiscie uwazam, ze jak ktos stoi na trawniku, czy chodniku, czy smieci i pokazuje swoje chamstwo i prostactwo to powinien dostac mandat i tutaj nie mam wytlumaczenia dla takiego idiotyzmu...i z tym sie na pewno ze mna zgodzisz, dodatkowo jak widzisz jakiegos chama i jego zachowanie ci sie nie podoba to tez zadzwonilbys do sm by goscia uwalic, jestem przekonany w 100%.
Mysle, ze takie psioczenie jest bezzasadne, bo nigdy nie widziales jak ktos pracuje i co robi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STRAŻ MIEJSKA

Jedno jest pewne dwa lata temu policjanci uratowali mi zycie chociaz nie powinienem o tym tu pisac
wielki szacun. Straz natomiast w tym samym czasie wlepiala mandat babci co sprzedaje jajka
zeby dorobic do nedznej emerytury. Dostalem tez kilka mandatow od policji jak bylem mlodym debilem bo to za predkosc. Wziolem to na klate bo zawinilem raz nawet za dobry humor dostalem rabat zamiast 10 pkt 8 i zamiast 500 300. Wiem ze pewnie Twoj tatus tam pracuje ale nie przejmuj sie zawsze moze byc stolarzem no chyba ze ma dwie lewe



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STRAŻ MIEJSKA

Wybacz, ale nikt z moich znajomych nie musi tam pracować abym mial zdanie takie jaki mam.
po prostu uwazam, ze blaznujesz jak tu juz ktos wspomnial

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STRAŻ MIEJSKA

Zbychu nie grzeszysz inteligencją widzę masz pojęcie...ja na Twoim miejscu schowała bym się gleboko pod ziemię gdybym tę inteligencję ukazywała tak na forum i przed dużym gronem ludzi się blazniła. Chłopie to że Ty sobie tu już znajdujesz strażnikom inne zajęcia i uważasz że zostaną rozwiązani to chyba z motyką na księżyc się wybierz to rozsadniejsze byłoby niż to że Ty swoim postulatem (śmiesznym i błaźniącym tylko autora w oczach normalnie myślących) chcesz zwolnić a w zasadzie juz po zwalniałeś tych ludzi. Tak w skrócie chyba za malutki jesteś...bardzo malutki, poprostu powietrze....A przy okazji nie pisz bzdur że policjanci dali Tobie rabat bo osmieszasz się bardzo...chyba że policjant bez rozsądku😉

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STRAŻ MIEJSKA

Zbychu, obrażasz mnie, bo jesteś anonimowy, ale i anonimowo człowiek inteligentny nie obraża innych. Nie jestem pasożytem, nie znasz mnie, więc nie obrażaj. Bardzo ciężko pracuję na swoje wynagrodzenie. Nie przesiaduję całymi dniami przed komputerem tylko haruję.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STRAŻ MIEJSKA

zozanna dali mi rabat bo 100 km/h wjechalem w teren zabudowany a nagrywali mnie juz wczesniej czyli tam gdzie bylo 80km/h i za dobry humor dostalem na cb
dostalem mandat za przekroczenie 29km a nie 50 km
marianna a ja ciezko pracuje wrecz zapierdalam zeby utrzymac Ciebie
i cale wasze stado............ Ferdków Kiepskich



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STRAŻ MIEJSKA

zozanna dali mi rabat bo 100 km/h wjechalem w teren zabudowany a nagrywali mnie juz wczesniej czyli tam gdzie bylo 80km/h i za dobry humor dostalem na cb
dostalem mandat za przekroczenie 29km a nie 50 km
marianna a ja ciezko pracuje wrecz zapierdalam zeby utrzymac Ciebie
i cale wasze stado............ Ferdków Kiepskich



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STRAŻ MIEJSKA

\" Dostalem tez kilka mandatow od policji jak bylem mlodym debilem bo to za predkosc. Wziolem to na klate bo zawinilem raz na\"

Po typie i sposobie prowadzonej przez ciebie rozmowy widac, ze jestes jeszcze mlody

:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STRAŻ MIEJSKA

..........urwalo post

inaczej i najprosciej: poziom rozmowy, w ogole...to nie ma sie czym chwalic. Smieszne inaczej teksty nikogo nie zachwycaja niz osoby twojego pokroju. Zero klasy, kultury i inteligencji
:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STRAŻ MIEJSKA

Fav moze i masz racje ale zapewne Ty lepszy sorcie wpier... Zupki mamusi
a ja obecnie juz nie place mandatow bo zapierdalam SW 4 Puszczyk przeletową takzwana
ekonomiczna predkoscia 200 km/h nad glowami policjantow :)
mam 9 klas podstawowki i ciesze sie jak pisze z takimi ludzmi jak TY.
A wiesz dlczego ? Dlatego ze wiem ze na tym swiecie jest ktos glupszy odemnie :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STRAŻ MIEJSKA

zapomnialem dopisac ze mam 43 lata i jestem zadowolony ztego co mam
chociaz jestem bez szkoly no prawie bo 9 klas skonczylem



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STRAŻ MIEJSKA

To, ze napisalem mlody to nie jest wyznacznik wieku.
No ciesze sie twoim szczesciem, ze latasz.
No przeciez zawsze musi byc ktos glupszy odeciebie. Mondżejszych nie ma głupsie so tylko.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STRAŻ MIEJSKA

Zbychu bezrobotny utrzymanku swojej żony, weź się w końcu za robotę i nie wymądrzaj się przed komputerem. Odstaw piwo i przestań oglądać serial z Kiepskimi, bo się z nim utożsamiasz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STRAŻ MIEJSKA

Dajcie mu już spokój - to samotny bojownik, który ma jeden argument \"mandat dla babci z jajkami\".
Karmicie trolla internetowego swoimi odpowiedziami.
______________________________

... & vice versa!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STRAŻ MIEJSKA

W sumie ten Zbychu ma trochę racji w tym co pisze...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STRAŻ MIEJSKA

Fav zapraszam w Bieszczady polatamy razem na Tarnice czasami pomagam eskortowac turystów
ze skreconymi kostkami bo napier.....w trampakach, ale kocham ich bo to przeciez pasja.
Marianna ja pracuje od kiedy mialem 11 lat, zaczynalem od wywalania gnoju od krow u rolnika tak
wiec luz. Prowadze firme 15 lat a na dodatek jestem tez rolnikiem tak wiec spoko.
A zone pognalemw pizdziet szkoda ze tak pozno, dzien po slubie
wydzierala sie na mnia : dawaj numer klienta i haslo do konta jestem Twoja zona mam
prrawo wiedziec ile kasy masz.
Goostav masz racje jestem samotnikiem, uwielbiam survival i dobrze mi z tym,mam jedna
wade kocham ludzi i uwielbiam pomagac.
Mietek wypijemy ? Ale tylko jak sie sciemni bo wtedy juz nie latam jak nawet jak
ktos potrzebuje pomocy, na sztucznym horyzoncie i na kamerze termowizyjnej
jeszcze nie potrafie tzn boje sie troszke :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STRAŻ MIEJSKA

pobudka trolle co nic nie piszeta u mnie krowy juz podojone jade sprzedac
jajca na rynek zeby zarobic uczciwie na interneta



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STRAŻ MIEJSKA

Powiem szczerze, że dla mnie straż miejska to trochę takie januszebiznesu - jak tu gdzieś zarobić, wypisać mandat - ale przy okazji aby się nie napracować.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STRAŻ MIEJSKA

a ile spalin wpuscili jak pilnowali fotoradaru silnik pyr pyr godzinami
pan prezydent nie pomyslal ze w Polsce czasami jest zimno i by trzeba
zamontowac ogrzewanie postojowe.
W porownaniu do kasy z mandatow to grosze :)

Sprzedam kozi ser za niedrogo !!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STRAŻ MIEJSKA

ZLIKWIDOWAĆ !

przecież to co jest ws Łomży to nie jest Straż Miejska a tylko : \" Towarzystwo Zwiedzające Łomżę z uśmiechem na ustach\"

- służbowe auta służą jako prywatne taczki na zakupy

- zamiast jeżdzić na rowerach i być blisko Ludzi, to jeżdżą po drodze 30 km/h i utrudniają ruch

- a o zadaniach statutowych to lepiej nie mówić i Ludzi nie denerwować takim czereśniactwem


ZLIKWIDOWAĆ i można część kasy przeznaczyć na Policję, przynajmniej będzie kogo wzywać o pomoc gdy zajdzie potrzeba

sami swoi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STRAŻ MIEJSKA

zawsze moga miec inne bardziej pozyteczne zajecie np. Siedziec
na czacie i wylapywac pedofili



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STRAŻ MIEJSKA

A tak na marginesie to czy w Lomzy w policji pracuje jeszcze taka sliczna zgrabna brunetka ?
Jezdzila czarna vectra zagadalem do niej kiedys na bp przyspieszalem jak stala z suszarka chcialem od niej mandat ale nie wyszlo karwasz twa. Co za pech :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STRAŻ MIEJSKA

kiedyś sam jechałem za \"patrolem\" straży miejskiej które jadąc ulicą Giełczyńską zignorowała totalnie źle zaparkowany samochód na ulicy Dwornej tuż pod Muzeum gdzie są linie ciągłe i inni kierowcy mijając te auto muszą łamać przepisy ale niestety duuużo kierowców staje w tym miejscu właśnie w ten sposób. Oni tylko jeżdżą za nasze ciężko zarobione pieniądze.

True Faith

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STRAŻ MIEJSKA

Likwidacja Straży Miejskich to chyba proces ogólnopolski.
W Lublinie na przykład http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,19727928,lubin-likwiduje-straz-miejska-bo-dla-jej-pracownikow-nie-bylo.html#BoxNewsImg

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org