czwartek, 02 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kosiniakowe

Czy ktoś już może składał wniosek o 1000 zł na dziecko??
Ja dzisiaj zostałem odesłany z kwitkiem do domu. Tłumaczenie było takie że jeszcze nic nie wiedzą o tym, kto i komu będą wypłacać. Za to w gazetach i w mediach cały czas mówią, że od 02.01 można składać wnioski........

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kosiniakowe

wiesz gdzie biuro posłanki rudej beni?
tam pytaj

Do byka nie podchodż z przodu,
do konia z tyłu,
a do IDIOTY - w ogóle!


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kosiniakowe

Weź dyktafon, albo lokalnego dziennikarza, i idź do posłanki Beni, albo posła Antosia i zadaj im to pytanie. Po to ich wybrałeś, aby Ci nieba przychylili, więc do dzieła :) Może 1000zł nie uświadczysz tak od razu, ale coś mi się zdaje, że zabawa byłaby przednia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kosiniakowe

Ale jaki 1000? Pytasz o becikowe? Bo zadnego innego dodatku w takiej wysokosci chyba nie ma

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kosiniakowe

http://www.polskatimes.pl/artykul/9253218,1000-zl-na-dziecko-od-1-stycznia-2016-kosiniakowe-weszlo-w-zycie-komu-przysluguje-nowe-becikowe,id,t.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kosiniakowe

P.A. - nie obstaję za żadną opcją polityczną czy osobą, ale ty na prawdę zacznij się leczyć, bo masz poważny problem..

najpierw pomyśl, a jak nic nie wiesz, nie pisz bzdur

Do byka nie podchodż z przodu,
do konia z tyłu,
a do IDIOTY - w ogóle!


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kosiniakowe

Vox populi - no wcale.. Pomyliles chyba tematy :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org