piątek, 03 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Wiem co jem !!!

Witam . Co sądzicie o nowej pizzerii DA GRANDE ? Był tam ktoś ? Jak smakuje pizza ? Jaka jest tam obsługa ? Warto się tam wybrać ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wiem co jem !!!

Nic nie sądzimy. Możesz napisać swoją opinię. :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wiem co jem !!!

To napiszcie !!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wiem co jem !!!

zarcie do dupy, slaba knajpa lepiej omijac, bylem dzis z kumplami totalna mielina

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wiem co jem !!!

A ja zamawiam na dowóz bardzo często i jest super oby się nie popsuli

Audi s4

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wiem co jem !!!

Dobra jest

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wiem co jem !!!

tepaki rpzeciez to reklama, nara

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wiem co jem !!!

i reklama wyszla po ch...... Pizza jest ok ja sobie sami w domu zrobicie z dobrych produktow a nie z odpadkow



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wiem co jem !!!

Też robię sam i wiem co jem, a naprawdę zrobienie pizzy to nie problem, a dobra zabawa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wiem co jem !!!

ja staram się nie jeść takich fast foodów. Dużo czytam na tematy odżywiania i wiem, jaki wpływ ma na nas to co jemy. Polecam poczytać bloga http://blogilla.pl/ na temat zdrowia i odżywiania

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wiem co jem !!!

ja bede jadl tylko stejki jak juz otworza knajpe amerykanska w LM



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wiem co jem !!!

Pinco Pallino Pizza Poznań mają zamiar otworzyć też w Lomzy! super! byłam tam kiedyś i pizzę maja wysmienita :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wiem co jem !!!

Ja tam po każdej pizzy obowiązkowo zajadam się witaminą C i kolagenem w kapsułce. Niby nic a jednak jakoś nie choruję i czuję się świetnie.
https://www.colway.market/ - w tym miejscu dostałem mega rabat na wszystkie produkty. A jak pizzę to tylko bez sosów bo mają najwięcej syfu w sobie.

Cześć, mam na imię Stanisław i jestem z Łomży!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org