środa, 01 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
PIES wystraszony po fajerwerkach koło WYGODY

czy nie uciekła komuś z okolic WYGODY w Sylwester młoda suczka - owczarek niemiecki, zadbana, chowana najprawdopodobniej w domu,łagodn.Pies jest przerażony, biega w panice, szuka chyba powrotnej drogi do domu.W tej chwili jest -12st. dla wilczura to może nie dużo ale ta suka jest przerażona.Nakarmiłam ją ale ona tylko skakała na mnie prosząc by ją uratować...w domu mam dwa psy, nie mam szans żeby ją chociaz na jakiś czas przygarnąć a szkoda psa.Od rana pies biega po wsi Bacze Suche.Może właściciel to przeczyta i przyjedzie po nią :( jeśli to będzie trwało dłużej sama psa postaram się zaprowadzić do Wygodny ale nie mam pojęcia z którego domu ona jest.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PIES wystraszony po fajerwerkach koło WYGODY

Postaraj się ją jakoś przetrzymać , wrzuć może post ze zdjęciem na spotted Łomża , tam ktoś szybciej się może znajdzie , a jeśli nie oddaj ją do schroniska . Przynajmniej tam będzie miała kawałek swojego kąta ! Happy New Year !:))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PIES wystraszony po fajerwerkach koło WYGODY

Witam.
Zaginoł nam pies podobnego opisu , czy pies jest jeszcze w okolicy i czy można prosić o zdjęcie, kontakt na renatasakowska@interia.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PIES wystraszony po fajerwerkach koło WYGODY

Szkoda mi tych zwierząt które tak cierpią przez nas a czasami przez nasza głupotę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PIES wystraszony po fajerwerkach koło WYGODY

witam, pies wczoraj koło 12.00 pobiegł za jakimś facetem jadącym na rowerze w kierunku wygodny.Zdjęcia nie zdążyłam zrobić...od tamtego czasu nie widziałam psa a byłam także w Wygodzie. Myślę że może begać w okolicach Wygody.Szukała ludzi więc do lasu nie mogła pobiec.Mam nadzieję że dała rade w taki mróz.Szkoda psa :(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PIES wystraszony po fajerwerkach koło WYGODY

* w kierunku WYGODY (szybko pisałam)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org