czwartek, 02 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Miś na rynku

Panie Chrzanowski miś na miare potrzeb kpina za 30 tyś można coś zrobić dla ludzi w ferie dzieciom zajęcia zorganizować kupic pomoce dydaktyczne dla dzieci wykupić posiłki dzieciom
w Głowie to pan pewnie jak ten miś tylko wata
jeszcze ponad milion na kwiatki w parku

a ogrodzenie szkoly na przykoszarowej przy basenie zaczyna się przewracać świerki przy boisku nie są podcięte i dalej butelki po wódce i piwie się walają \\\\

Misia sobie wymyślił skąd te pomysły bierzecie
zamiast dac darmowe lodowisko czy basen w ferie żeby dzieci były aktywne to Miś ma Misia przed Urzędem

No i jeszcze jedno Wyświecenie domku pastora przez Biskupa Katolickiego miałem beke jak pewnie wielu czy ten dom jest własnościa miasta cczy za jakiś czas protestanci upomna się o zwrot domku i działki pod hotelem gdzie stał ich kosciół w czasie wojny

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miś na rynku

Człowieku na imprezę sylwestrową się szykuj a nie narzekaj. Chyba ci fajerwerk odpalił za wcześnie ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miś na rynku

„Wiesz co robi ten miś? On odpowiada żywotnym potrzebom całego społeczeństwa To jest Miś na skalę naszych możliwości. Ty wiesz co my robimy tym misiem? My otwieramy oczy niedowiarkom. Patrzcie - mówimy - to jest nasze, przez nas wykonane, i to nie jest nasze ostatnie słowo!” cytat z filmu „Miś” Stanisława Barei

jak zobaczyłem misia na rynku :) to od razu widziałem S Tyma głoszącego ten tekst :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miś na rynku

madagaskar
Ewangelicy się nie upomną , bo już ten domek odzyskali i odsprzedali miastu :) kilka lat temu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miś na rynku

Pocałujcie w dup· misia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miś na rynku

Miś jest z PO. Marzenie za karę. Festiwal głupoty trwa. Szkoda, że za nasze pieniądze. Mam tylko nadzieję, że jakoś te cztery lata wytrzymamy.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miś na rynku

Nie jestem zwolennikiem marnotrawienia publicznych pieniędzy ale wydaje mi się , że ten miś wygenerował spory ruch na Starym Rynku. A o to chyba chodziło, żeby ożywić starówkę. Ciekawe tylko czy te kolejki po zdjęcie z misiem przełożyły się na obroty okolicznych sklepów?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miś na rynku

popieram nie dotyczy ,pomysł bardzo dobry ,promocje miasta nie mozna porównywać z obiadami na które są inne fundusze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miś na rynku

sarenka1988 kup se wibrator i dogoć na nowy rok a jak to tobie nie pomoże mogię ja samotna dziewczyno jak twój partner nie może mogię ja ..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miś na rynku

cię wy....jak masz ochotę..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miś na rynku

Ooooo.... twister też przedwcześnie eksplodował, stąd ta uraza;) Spróbuj POnownie może ci się uda;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miś na rynku

Myślę ę ten Miś to super pomysł, patrząc po fotkach wrzucanych do sieci z tym misiem. Wszystko kosztuje, za darmo nikt nie postawi ani choinki którą po świętach trzeba zutylizować, ani misia, który też potrzebuje odświerzenia i napraw pewnie po 2 miesięcznym pozowaniu.
Wszystkiego Dobrego na Nowy Rok, także Marudom..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miś na rynku

Pamiętajmy że bawimy się na kredyt który kiedyś trzeba będzie spłacic i oby było z czego bo na razie wygląda to coraz gorzej oszczędnosci brak a wydatki coraz większe w tym jeszcze roku był zaciągnięty kredyt inwestycji nie było a kredyt został przejedzony, w tym jeszcze większy do zaciągnięcia a założenia to budżetu tak marne ze jego kwota na pewno będzie większa, planowane inwestycje marne i w dłuższej perspektywie nie przynoszące dochodu ( hala targowa trzeba to utrzymac, sala sportowa przy szk. 2 przeciez oni maja salę nowo wybudowaną a przy terenach inwestycyjnych brak ruchu nikt nic nie uzbraja nic się nie dzieje ostatnio pan wice stwierdził że uporządkował sprawy związane ze strefa ekonomiczna szkoda że nie wyjaśnił co to były za sprawy których uporządkowanie trwało ponad rok, teren dworca roku temu było wiadomo że PKS wypowiedziało umowę i nikt nic nie zrobił mimo że byli chętni do inwestowania ale nikt z nimi nawet nie rozmawiał to teraz dokładamy do jego utrzymania a Białystok już niedługo zaczynają budowę u nas sporządza się plan na wypadek gdyby potencjalni inwestorzy się wycofali i wtedy miasto musiałoby go zagospodarowac pytam się za co, za kolejny kredyt . Miłej zabawy na krechę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miś na rynku

Łomża ma ok 130 milionów długu i teraz nowo uchwalony deficyt budżetu w wysokości 14 455 954,00 zł zostanie pokryty przychodami pochodzącymi z zaciąganych kredytów długoterminowych w kwocie - 14 455 954,00 zł,

czyli dalsze zadłużanie miasta oraz brak obiecywanego programu oszczędnościowego !
gdzie obiecywane nowe miejsca pracy, inwestycje, które w przyszłości mogłyby rozruszać gospodarczo Łomżę ?

na Tytaniku ,jak szedł na dno, też podobno orkiestra grała do końca

... może tańszy by był łomżyński jeleń zamiast misia ?

Do byka nie podchodż z przodu,
do konia z tyłu,
a do IDIOTY - w ogóle!


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miś na rynku

Obecnym władzom miasta brakuje nowatorskiego podejścia do problemów , obowiązuje taka sztampa czyli robimy to co jest najbezpieczniejsze i na pewno wypali bo zależy tylko od nas zero pomysłu na miasto, wszystkie działania proinwestycyjne wymagają podjęcia ryzyka związanego z powodzeniem inwestycji ale tego nie ma jak i nie ma pomysłu jakie to miałyby byc działania. Takie podejście można było zaobserwowac u p. Brzezińskiego który wiele wybudował ale wiekszośc inwestycji trzeba utrzymywac żadna nie napędza inwestycji, przykład basen , ktoś powie ze żaden basen nie jest dochodowy ale mógłby byc mądrzej urządzony wtedy byłby mniej deficytowy, a to już jest zysk, ul Poznańska wystarczyło zastosowac wyższe standardy wykonania i dłużej by nam służyła teraz to jest łata na łacie. Zarówno wcześniej jak i teraz można zaobserwowac zupełną przypadkowośc w inwestycjach a celowośc i dokładne przemyślenie działań ma znaczenie przy inwestycjach zwłaszcza tych na kredyt. Dla mnie taka inwestycją jest pierwszeństwo rozbudowy Szosy Zambrowskiej niż budowa ul Zawadzkiej. Jest oczywiste że to ul. Zawadzka otwiera tereny inwestycyjne przeznaczone pod zabudowę Szosa Zambrowska tak naprawdę nic nie wnosi ruch na niej nie powala na ziemie no chyba że o takim działaniu decyduje przynależnośc partyjna, przypominam że Szosę Zambrowską w jej obecnym kształcie wybudowano z dotacji rządowej za czasów PIS-u. Miało zachęcic to Łomżyniaków do pójścia na referendum w sprawie doliny Rospudy a które to referendum zostało zignorowane , i druga koncepcja dlaczego jest ona budowana ktoś mający rozpoczętą inwestycje przy niej, będący w obozie obecnej władzy nie może jej ukończyc, więc może to byc takie ukłon w jego stronę ale to tylko przypuszczenia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miś na rynku

Panie madagaskar jak ci się nie podoba to spadaj to nie jest miś dla ciebie Jak widzę to dzieci się cieszą i mi też nie przeszkadza czyli jak MEDIA MAKS nie dla idiotów

______________________________________
Pozdro wszystkim pozytywnie i realnie myślącym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miś na rynku

jakie miasto taki Mikołaj.. haha

Pomysłowo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miś na rynku

Moim zdaniem to jest skandal ,ze miasto ktore ma taki dlug i deficyt ,wydaje pieniadze na takie watpliwej jakosci balangi sylwestrowe i misia .Ktos powinien podac Prezydenta do sadu za to .A ma czelnosc scigac internautow .

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org