czwartek, 02 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
park JP

Panie Chrzanowski wkładanie miliona w park imienia JP to jest wyrzucanie kasy w błoto
kwestia kwiatów roczne ich utrzymanie będzie kosztowało około 40 tyś czyli zamiast spłacać zadłużenie miasta będzie pan z radą miasta wyrzucał pieniądze na śmietnik
człowieka można upamiętnić remontując mieszkania komunalne
wkładanie miliona 11000000 w ten park jest marnotrawieniem podatków

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: park JP

No niestety jest to bardzo zła decyzja. Ten park wygląda normalnie, a nawet nie najgorzej więc absolutnie nieuzasadnionym jest go \"odnawianie\". Nigdy nie krytykowałem poczynań obecnych rajców, ale w tej sprawie musiałem zabrać głos. Powinni spytać mieszkańców i myślę, że 90% by się opowiedziało, że nie należy rewitalizować tego parku.
Także nawołuje to przemyślenia sprawy i może jest jeszcze szansa minimalna na opamiętanie się.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: park JP

Panie Prezydencie w Łomży niepełnosprawni rodzice z niepelnosprawnymi dziećmi mieszkają w warunkach gorszych niż więźniowie.
Zastanówcie się Królowie Łomży co ważniejsze...
Pomoc ludziom w potrzebie czy dogadzanie sukienkowym...
Swoją drogą kler niema sumienia tak jak i wy.
Kler was wynosi na piedestał za co?zróbcie coś dobrze dla ludzi potrzebujacych-nie zrobicie bi to się wam nie opłaca?kapłan nie pochwali z ambony.
Ale Bóg was rozliczy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: park JP

Wyborcy Wam tego parku nie zapomną nigdy i w tym momencie skazujecie się na 100% porażkę w kolejnych wyborach, a tak jeśli się opamiętacie to zawsze jest szansa kolejnej kadencji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: park JP

........Rozliczy również tych ,którzy w jego imieniu pouczaja nas szarych ludzi a sami grzeszą .
Żyją e przepychu i dobrobycie .Klechy i elity jedni dla drugich od człowieka jedni chcę podariusz drudzy na tacę a ci dajecie ludziom?
Ludziom,nie kolegom ,znajomym,elitom.....
\"Milon w pizdu gdy naród głodny\"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: park JP

Alejek powinno być więcej. Alejki powinny być zadrzewione i oświetlone.
Place zabaw dla dzieciaków -super, sztuczne jeziorko -fajnie.
Natomiast czy potrzebne są kwiatki i samoczyszcząca się toaleta?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: park JP

tam jeszcze Lecha kaczora pomnik postawcie i kapliczkie na modły...

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org