środa, 01 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Archidena - opinie

Poszukuję firmy do zaprojektowania i wykonania kompleksowo ogrodu (kostka, nawadnianie, nasadzenia roślin, oświetlenie, oczko wodne). Co sądzicie o firmie Archidena i czy ona prócz projektowania zajmuje się również wykonawstwem?

Może polecicie sprawdzone firmy z Łomży lub osoby prywatne, które mają doświadczenie i podjęły by się tematu, bo w internecie jest tego nie za wiele.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Archidena - opinie

nie polecałbym tej firmy!!!!!!!!!

Do byka nie podchodż z przodu,
do konia z tyłu,
a do IDIOTY - w ogóle!


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Archidena - opinie

vox populi możesz krótko uzasadnić dlaczego nie polecasz i ewentualnie polecić inną?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Archidena - opinie

Osobiście nie jestem zadowolona. Mimo iż nie było wielkich ogrodów do zaplanowania, to wiecznie był problem z czasem, ciągle pszesuwane terminy projektu, przyjazdu,ustalenia, częste nie odbieranie telefonow. Coś zostało zaczęte a po pół roku dalej w tym samym miejscu stalismy, ostatecznie sama zrobiłam projekt i nasadzenia w wolnym czasie. Widocznie dla pana było to za mało i za małe wynagrodzenie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Archidena - opinie

Dzięki kita za informację i oszczędzenie czasu i nerwów. Ja sam tego nie ogarnę, bo a dużo tego wszystkiego także byłbym bardzo wdzięczny za polecenie kogoś.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Archidena - opinie

Znajomi korzystali z usług p. Paluszkiewicza i byli bardzo zadowoleni. Pamiętam jak mówili że cały sprzęt maja swój nasadzenia z rogienic (chyba jakiś rodzina z wł. tej szkólki) ,a ja tylko tam się zaopatruje,a najbardziej ich zdziwilo że po godz od telefonu przyjechał żeby obejrzeć teren zanim przyjął zlecenie. Niestety nie mam więcej namiarow.

powodzenia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Archidena - opinie

Dzięki za chęć pomocy, bo coraz rzadziej przez tych troli tu się udzielających komukolwiek się chce odpowiadać.
Już sobie poradzę kontaktując się z tą szkółką.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org