środa, 22 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Wigilia w pracy

Pochwalcie sie jak było u Was ?Jaka Wigilia ?, jakie życzenia ? no i oczywiscie - jak talony były ! to jakie ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wigilia w pracy

U nas w rzeźni każdy dostał po pół świniaka, a komu było mało dostał jeszcze po ryju:-)

bigi2004

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wigilia w pracy

Wigilia, jak wigilia. Nawet nie ma co pisać. Wypilim jak corocznie z kolegami literka po zejściu z rusztowania. Mamy od nie dawna zasade ... nie pijem na wysokości od kiedy fajny koleś zleciał z 4 piętra. Nie zabił sie, ale złamał sobie conie co. Matoł właściciel wywalił go z roboty, mimo że nie był dużo pijany. Talony dostalismy, ale nie wiem, czy to świąteczne bo na ciuchy robocze. Potem były kolendy i wygonili nas do domu, bo niby przedpołudnie a jusz głośno. W poniedziałek też będzie fajnie, bo po świętach każdy ma tam coś przynieść. Tyle.


Pozdrawiam
Ile nie karmić faceta i tak cycka szuka.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wigilia w pracy

ŻENADA -CHCIAŁEŚ LEPSZEJ PRACY PŁACY BYŁO SIE KSZTAŁCIĆ JAK INNI KOLEDZY ...A NIE TERAZ OPIERDALAJĄC SIĘ W PRACY ŻĄDACIE WYNAGRODZENIA NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE --PRACUJ NA MAX A SZEF NA PEWNO TO ZAUWAŻY....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wigilia w pracy

on804 - nie krzycz !!!!l i czytaj literki ..... ze zrozumieniem !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wigilia w pracy

On804 czy twoja uwaga kierowana jest to uzytkownika peter???? Przeanalizować powinieneś kilkakrotnie jego wypowiedź to opis wigili przez inteligentnego wykrztalconego człowieka który być może jest jednym ze znanych lomzyniakow użytkownik forum który nawet błędy ortograficzne robi kontrolowane. Pozdrawiam Peter jestem fanką twoich wypowiedzi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wigilia w pracy

on804 co Ci da to wyksztalcenie, teraz fach w cenie, to Twoje wyksztalcenie nazywa się masówką takiego klienta można kopnąć w cztery litery, dwie lewe ręce do roboty taka prawda, bo każdemu marzy się bycie urzędnikiem z aparycją (tylko, że również taka praca wymaga determinacji i poświęcenia i skończy się idylla w pewnym momencie, będzie brutalne zetknięcie się z rzeczywistością). Później panują stereotypy, że bez wykształcenia jesteś nikim, Ja mam tylko liceum i w ***** mam tych co patrzą na człowieka poprzez pryzmat wykształcenia, ludzi nie zmienisz, gadali i będą gadać, a życie toczy się dalej.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wigilia w pracy

Pracuj na max a szef na pewno to zauwazy hehe dawno tak sie nie usmialem

bigi2004

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wigilia w pracy

Wiomar nic nie daje, każą tylko szybciej tyrać :) nawet w święta wolnego nie było

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wigilia w pracy

...ciekawe czy w Trybunale była wigilia...?

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wigilia w pracy

Patrząc po wpisach - szału nie było !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wigilia w pracy

Coś tam skapnęło ale nie ma się czym chwalić

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org