niedziela, 05 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Mieszkania Szmaragdowa

Witam, jak w temacie poszukuje osoby która kupiła mieszkanie na szmaragdowej 2. Czy jest ktoś taki, chciałabym o coś zapytać?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mieszkania Szmaragdowa

Ktoś bliski kupiła mieszkanie w podanym przez Ciebie bloku, swoją drogą masarka odludzie do kwadratu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mieszkania Szmaragdowa

Przecież te mieszkania to masakra. Zastanawialiście się gdzie jest najbliższe przedszkole, szkoła, przystanek MPK? :F Brak miejsc parkingowych, brak zieleni, kto kupuje mieszkanie w takim kołchozie?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mieszkania Szmaragdowa

\"kto kupuje mieszkanie w takim kołchozie?\" - czym jest według Ciebie Osiedle Południe, mieszkanie w bloku .........

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mieszkania Szmaragdowa

... lub \"mieszkanie\" na oś Maria.....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mieszkania Szmaragdowa

\"Tu narazie jest ściernisko...\". Przypomnijcie sobie Łomżę 10, 20, 30 lat temu. W miejscach gdzie było szczere pole i hulał wiatr teraz tętni życie.
Podłączam się do tematu. Chciałbym zobaczyć na żywo \"stan deweloperski\" aby określić zakres robót które czekają mnie za rok.
Pozwoli ktoś wejść do mieszkania?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mieszkania Szmaragdowa

Do 100mph.
Najbliższa szkoła SP10. Przystanek MPK przy Zawadzkiej na wysokości placu gdzie rozstawia się zwykle cyrk. Co do miejsc parkingowych to zupełnie się nie zgadzam bo nie dość że możesz wykupić podziemne to pod blokiem miejsc znacznie więcej niż na starych osiedlach, które były projektowane w czasach gdy Polacy nie byli tak mocno zmotoryzowani.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mieszkania Szmaragdowa

Proszę o maila na podany niżej adres osoby, które kupiły mieszkanie przy Szmaragdowej 2 i zechcą wpuścić mnie na kilka minut abym zobaczył \"stan deweloperski\".
wolny.wybor@wp.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mieszkania Szmaragdowa

Cześć,

jestem posiadaczem mieszkania na ul. Szmaragdowej 2. Pisz śmiało

masienko@wp.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mieszkania Szmaragdowa

nie wiem na jakim etapie jest ta budowa, ale jak już gotowy stan deweloperski , przygotowany do sprzedaży to w czym problem, idziesz do biura i ci pokażą jako potencjonalnemu kupcowi

Do byka nie podchodż z przodu,
do konia z tyłu,
a do IDIOTY - w ogóle!


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mieszkania Szmaragdowa

Mieszkania zostały już przekazane właścicielom, wiec z nimi należy już ustalać.
Masienko za chwilę napisze do Ciebie maila.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mieszkania Szmaragdowa

Faktycznie te osiedle to masakra.Kupują ci których nie stać na dom wolnostojący.Te domy to jeden na drugim,okna w okna ,zero prywatności,nie mówiąc juz o tych bliżniakach.Klatka schodowa tak wąska że nie wiem jak tam mebel wnieść.

No ale za taka kasę ,nie wiele więcej jak za mieszkanie w bloku to czego żądać.
Piękne osiedle to te nowe domy przy osiedlu Mari.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mieszkania Szmaragdowa

jam1, jakich domach Ty piszesz, przy Szmaragdowej budują się same bloki, osiedle domów budowane jest przy Wiosennej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mieszkania Szmaragdowa

Nie wiem jam1 co widzisz pięknego w tym osiedlu na Marii. Normalne jak każde inne wybudowane na odludziu ;). Ciekawe jam1 jak się będziesz cieszył z tego swojego osiedla za 2,3 albo 5 lat. Deweloper wybudował Wam z najtańszych materiałów i ta taniość gwarantuje Ci, że wcześniej czy później wyjdzie czy to w wilgoci czy to w popękanych ścianach i innych atrakcjach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mieszkania Szmaragdowa

tojuzjestkoniec Z rodziny kupili tam dom i nie jest tak jak piszesz!
Deweloper budował a brat od podstaw monitorował na każdym etapie budowę.Sam decydował co chce,jaki materiał itp.Jak mu mało było 2 szyb w oknach to dopłacił za 3.
Praktycznie jak by sam wziął ekipę i mu budowała.
Jakoś mieszka trzeci rok i wszystko jest OK!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org