sobota, 25 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
podwyżki za śmieci !

Moim skromnym zdaniem ! Władza nasrała , niech władza sprząta !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: podwyżki za śmieci !


.. Wzrost ten wynika głównie z konieczności skierowania odpadów niesortowanych do spalarni, co zostało wymuszone przepisami rozporządzenia Ministra Środowiska z dnia 10 listopada 2015r w sprawie mechaniczno-biologicznego przetwarzania zmieszanych odpadów komunalnych, które wchodzi w życie z dniem 1 stycznia 2016 roku – przekonuje radnych prezydent, który de facto zatwierdza także cennik ZGO bo to miejska spółka\"
Ja mam tylko takie pytanie , gdzie jest spalarnia ? Nic mi o niej nie wiadomo ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: podwyżki za śmieci !

afera śmieciowa jest to teraz kase trzeba pozyskać.... a my za to zapłacimy....i tyle ..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: podwyżki za śmieci !

Biskup kazali i kropka,przędsiębiorca pogrzebowy musi mieć monopol na śmieci,nie będzie mu śmieciarka z MPGKIM,kradła śmieci.Najpierw donos teraz podwyżka,oj nie lubi dziadzisko konkurencji,teraz powinien zająć się panem Tyszką,bo mu interes psuje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: podwyżki za śmieci !

weźcie przestańcie co to za pieniądze.... w śledziowie(Białystok) w zeszłym roku płacili po 70 i więcej o gminie Łomża nie wspomne....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: podwyżki za śmieci !

Jeszcze nie raz poczujesz braterską wdzięczność za okazane zaufanie, szanowny elektoracie, aż Pisk się po mieście i Ojczyźnie poniesie. Pomięta koszulka tylko przypominać będzie o utraconej czci.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: podwyżki za śmieci !

Zapomnieliście, że mamy becikowe od przyszłego roku? Z pustego Salomon nie naleje, pieniądze same się nie wydrukują a wydatków budżetowych nie ubywa.

Kto płaci? Ja płacę, ty płacisz, on płaci... Jak zwykle odpowiedzialność za złe zarządzanie podmiotami publicznymi spada na zwykłego obywatela..

Co było do przewidzenia przez wyborami... Nowa władza, nowe kwiatki...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: podwyżki za śmieci !

Uwaga wniosek o taką samą promocyjną cenę za śmieci jaką miała firma
z Ostrołęki, 1zł /tona i podwyżka zbędna.
Ciekawe ile za śmieci płacą kościoły i seminarium?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: podwyżki za śmieci !

nie brudźcie tyle to będzie taniej. Poza tym prezydent to sobie może porządzić, palcem w bucie pomiędolić i nic więcej. na 4lomza prezydent to życia nigdy mieć nie będzie....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: podwyżki za śmieci !

Ile płacą syminarjum i kościoły NIC,przedsiębiorca wozi za darmo,a my płacimy,niech panicz przestanie płacić za iluminację kościołów,to nie trzeba będzie podwyżki

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org