sobota, 25 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Plusbus

Witam, zastanawiam się nad jazdą plusbusem do Wawy, ale nigdy z tego nie korzystałem. Polecacie?

Swoją drogą ceny też trochę mnie dziwią, z tygodniowym wyprzedzeniem bilet kosztuje niecałe 5 zł - skąd takie ceny?

Pozdrawiam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Plusbus

Nie przejmuj się ceną społeczeństwo dołoży.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Plusbus

Ja jeżdżę i ie narzekam. Zresztą PKS też już jeździ za 5 zł.

Grzegorz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Plusbus

Ja jadę w przyszłą sobotę busem, mam 10 miejsc wolnych, będę konkurencyjny dla plubusa i pks, wezmę po 2 zł od osoby w obie strony

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Plusbus

Plus Busa polecam - wygodnie i miło. Ja jeździłam i za 1 zł, wystarczy kupić bilet z dużym wyprzedzeniem, o ile oczywiście jest to możliwe.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Plusbus

I też nie mogę dojść jak im się to w ogóle opłaca?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Plusbus

Normalnie, kto potrzebuje na JUZ Kupi dzien wcześniej za 20

;p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Plusbus

pytanie raczej dotyczyło jakości usługi i standardu w PlusBuS ,
odpowiadam: nowe czyste autokary, kierowcy dbający o wizerunek f-my - krawat ect ... miła komunikacja z podróżnym , punktualność, dotrzymane terminy przyjazdu/odjazdu, walorem niska cena ...

a co byka obchodzi, jak się krowa cieli? haha
z waszych nie dokładają, a jak oni to robią ? nie musi was to obchodzić ,

Do byka nie podchodż z przodu,
do konia z tyłu,
a do IDIOTY - w ogóle!


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Plusbus

ta firma powstała nie dawno, tanie ceny to reklama, pewnie z czasem bd drożej. Z dużym wyprzedzeniem taniej

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Plusbus

mikro - widzę, że nie znasz się na temacie wiec proszę Cię nie gadaj głupot. Plusbus i inni przewoźnicy rozwiązują sprawę tak jak linie lotnicze - jest niewielka pula biletów za grosze które trzeba rezerwować ze sporym wyprzedzeniem, a gdy zamawiasz bilet dwa-trzy dni przed wyjazdem to cena jest już na tyle wyższa by opłacić te \"promocyjne\" bilety. To się kalkuluje, dokładają się zawsze te osoby które decydują się na wyjazd w ostatniej chwili

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Plusbus

bawski, to całkiem nie tak , wiesz ile osób średnio jedzie w jedną stronę ?
po co te domysły, jak was to nie powinno boleć, ploty dla plot?

widocznie mają w tym interes globalny, zazdrościsz , sam załóż firmę przewozową

Do byka nie podchodż z przodu,
do konia z tyłu,
a do IDIOTY - w ogóle!


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Plusbus

@dvw, jesteś w błędzie, ta firma funkcjonuje już od wielu lat, tylko od niedawna maja uruchomione kursy z Łomży. Wcześniej nazywali się Podlasie Express. Kilka lat temu korzystałem wielokrotnie z ich usług na trasie Białystok - Warszawa, ceny zawsze były niskie, pod warunkiem wcześniejszego zakupu.
Nie ma nigdy cen za 1 zł, jako ktoś napisał wcześniej bo zawsze dochodzi tzw opłata za rezerwację 1 zł, także najniższa cena to 2 zł, ale to dalej grosze. W puli biletów z najniższą ceną jest niewiele, nawet jakby 3 tygodnie wcześniej 20 osób zechciało jednocześnie kupić taki bilet, to tylko dla kilku pierwszych będą za 2 zł, dla kolejnych będą stopniowo droższe.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org