sobota, 18 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
nauka jazdy

znacie jakis dobry osrodek nauki jazdy w lomzy? lub instruktora?
nie polecam osk kaminski

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nauka jazdy

A ja polecam OSK Kamiński- pełen profesjonlizm.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nauka jazdy

jak już to napisz dlaczego nie polecasz Kamińskiego?

Do byka nie podchodż z przodu,
do konia z tyłu,
a do IDIOTY - w ogóle!


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nauka jazdy

Podaj swoj numer wysle Ci numer do dobre instruktora

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nauka jazdy

maruś, dawaj jak jesteś naprawdę dobry, nie ma się czego wstydzić
może akurat ktoś był twoim kursantem , wszyscy ocenimy

Do byka nie podchodż z przodu,
do konia z tyłu,
a do IDIOTY - w ogóle!


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nauka jazdy

Ja nie polecam instruktorki z Kamińskiego... Jeździłem z nią dwie godziny...
Jak to mnie określiła nie jeździłem tak jak ktoś kto wyjeździł 30godz. Myślała że jeździłem sporo więcej a powiedziała to po przejechaniu może 150m :D Fakt poprzedni instruktor nie narzekał i mówił że może w końcu odpocząć.

Ale ja osobiście miałem jej dosyć. Wpierdzielała się potem we wszystko bo... sama nie patrzyła co się dzieje na drodze tylko trajkotała z jakimś gościem przez telefon non stop, a gdy już np. chciałem przejeżdżać przez ulicę i widziałem, że na środku (przejeździe) się przytrzymam i przejadę ta nagle się uruchamiał jej babski tok rozumowania że jak widać gdzieś samochód to się nie przejeżdża i uskuteczniała hamowanie. Potem z gadką że mam się na tym przejeździe zatrzymać teraz i zobaczyć ze jednak mi kawałek tyłka wystaje i jak by ktoś tam jechał to by przypierdzielił... tylko nie uwzględniła że do tego czasu opuściłbym to miejsce.
Ogółem dla mnie porażka.

Pierwszego instruktora wspominam najlepiej, miły wiedział co ja zamierzam zrobić i ufał wiedząc że radzę sobie dobrze. Pedałów nie używał, mówił tylko gdzie mam jechać i rozmawiał o różnych sytuacjach z drogi. Niestety po 15godz. zrezygnował z pracy w ośrodku, a szkoda.

Drugi grubasek jeździł po swoich sprawach i kończył najchętniej jazdę w połowie godziny... \"No późno już w sumie skończymy na dziś. lub No nie ma już gdzie jeździć wszystko zjeździliśmy\" I tak pewnie czekając na niego, kończąc po pół godziny jazdy straciłem ok 5godzin.

Drugą osobą którą uważałem za w porządku był wykładowca i \"wewnętrzny\" egzaminator. Naprawdę bardzo w porządku facet tak jak i mój pierwszy instruktor.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nauka jazdy

polecam LOGOS na wyszyńskiego,do instruktora nie mam zastrzeżeń,zdałem egzamin za pierwszym razem.
http://www.superprawojazdy.pl/logos-osrodek-szkolenia-kierowcow,10148.htm

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nauka jazdy

Autor: vaptor (---.elomza.pl) glab glombem bedzie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nauka jazdy

Andrzej lesiak najlepszy instruktor !!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nauka jazdy

Polecam OSK BOCIAN

Ziomek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nauka jazdy

Rysiek z Klanu :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org