poniedziałek, 06 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
mechanik oszust ! - APEL DO POSZKODOWANYCH

Witam serdecznie.

Chciałabym przestrzec przed mechanikiem. Adam K. ze Stacji, mający swój zakład wcześniej w Czarnowcu oszukał mnie na kwotę 8 tysięcy złotych, które zostały mu przelane na zakup silnika do samochodu. Podaje on że pracuje w salonie Volkswagena w Markach co jest jednym wielkim kłamstwem. Ten człowiek zwodził mnie od czerwca wymyślając coraz to nowe kłamstwa a w rezultacie ani nie zakupił silnika ani nie naprawił samochodu jak i również nie chce zwrócić pieniędzy. Ten człowiek od początku nie zamierzał nic zrobić. Kiedy po długich oczekiwaniach bez rezultatu, została najęta firma do naprawy samochodu, okazało się przy robieniu inwentaryzacji części przed odbiorem samochodu że brakuje także katalizatora który również został przez niego przywłaszczony. Człowiek ten nie potrafił wyjaśnić co się z nim stało. Twierdził najpierw że jest w innym miejscu a potem stwierdził ot tak po prostu, że go nie ma. Jest to człowiek nieodpowiedzialny i nic co mówi nie jest prawdą. Sprawą zajął się już odpowiedni organ. Chciałabym przestrzec aby nie oddawać do tego człowieka samochodu. Wiem że nie jestem pierwszą osobą którą oszukał.Artykuł o nim został zamieszczony na www.moja-ostroleka.pl.
Wiem, że ten człowiek oszukiwał innych także w Łomży, że tam również są ludzie poszkodowani. Wiem także że warsztat w którym tam pracował jest jedną z oszukanych form. Po moim apelu do poszkodowanych zgłosiło się dużo osób i ciągle zgłaszają się nowe. Chcę aby sprawiedliwości stało się zadość i żeby ten człowiek odpowiedział za swoje czyny.
Bardzo proszę aby takie osoby zgłaszały się na adres e-mail
poszkodowani123@gmail.com
oto link do artykułu:
http://www.moja-ostroleka.pl/art/1447852064/poszkodowani-przez-nieuczciwego-mechanika-beda-dzialac-razem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mechanik oszust ! - APEL DO POSZKODOWANYCH

Naiwność ludzka nie zna granic, przelewać pieniądze i to grube za nic i bez wyrażnych gwarancji, tak na gębę..., a teraz dopiero sprawdzanie i weryfikacja oraz lament. Mądry Polak po szkodzie...

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mechanik oszust ! - APEL DO POSZKODOWANYCH

Uważajcie ludzie na mechaników. Takich mechaników-magików i w Łomży by się kilku znalazło.

Pomysłowo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mechanik oszust ! - APEL DO POSZKODOWANYCH




Dobrze że przekazał forsę przelewem, jest ślad i dowód.

Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, póki nie poznałem internetu. (S.Lem)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mechanik oszust ! - APEL DO POSZKODOWANYCH

Nieźle, 8 tysięcy za silnik? To chyba nowy miał być?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mechanik oszust ! - APEL DO POSZKODOWANYCH

No wlasnie chyba nowy normalnie uzywany kosztuje od 700 do 3000 zalezy jaki i do czego

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org