poniedziałek, 06 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
klopoty z wspólnikiem

Może wy mi doradzicie gdzie dostanę pożyczkę na duża kwotę? Mój wspólnik okazał sie osobą nieodpowiedzialną i wpędził nas w duże kłopoty. By zakończyć z nim współpracę i zapłacenie naszym kontrahentom, muszę wziąć pożyczkę. najgorsze jest to, że w banku już mam zadłużenie i nie mam szans na następną pożyczkę. Nie wiem co mam robić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: klopoty z wspólnikiem

d.py nie zawracaj, bo usilnie nam tylko podrzucasz reklamy

Autor: marian57 (---.dynamic-ra-2.vectranet.pl)
Mamy boscha i nie narzekamy. Znaleźliśmy ją na stronie electro.pl Znajduje sie tam duży wybór pralek . Ceny też są zróznicowane.

Autor: marian57 (---.dynamic-ra-2.vectranet.pl)
Proponuje posadzić syna przy sobie, on najlepiej będzie wiedział co chce.
Na stronce electro.pl znajdziecie duży wybór i na pewno coś sobie wybierze.

Autor: marian57 (---.dynamic-ra-2.vectranet.pl)
Zawsze gdy szukamy coś do domu korzystamy ze strony electro.pl i tu właśnie znaleźliśmy odkurzacz ETA 086990000 Efektiv spisuje się znakomicie.

Autor: marian57 (---.dynamic-ra-2.vectranet.pl)
Zasadniczo jak robię prezenty, to nie biegam po sklepach.Korzystam ze strony electro.pl Tu zawsze znajdę coś ciekawego. A dla szesnastolatka, to może smartfon / kupiłem siostrze w podobnym wieku/ , lub aparat fotograficzny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: klopoty z wspólnikiem

Wiec problem rozwiazany.
W electro.pl ci pomoga.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: klopoty z wspólnikiem

moze wlasnie przez te electro.pl ma klopoty bo z frajerem sie zadal i teraz musi wziac pozyczke, nie robi reklamy tym razem wiec chyba serio pyta



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: klopoty z wspólnikiem

ja mu pozycze .zycze ci marian57 ile tylko ci potrzeba

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: klopoty z wspólnikiem

Jak duża kwota ci potrzebna? To proste rozwiązanie maryjan. Czy to więcej niż 200 złotych? Jeżeli tak, to wypuść obligacje skarbowe, lub też zamień spółkę ze wspólnikiem na spółkę akcyjną. Najlepiej jest zadebiutować na giełdzie, gdzie łatwo znajdziesz nabywców na swoje akcje. Jak napiszesz, jaka to kwota, to doradzę bardziej profesjonalnie i szczegółowo !!


Pozdrawiam
Ile nie karmić faceta i tak cycka szuka.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: klopoty z wspólnikiem

dobre

.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org