poniedziałek, 29 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Osuszanie wnętrz

Witajcie!
Ostatnio ociepliłem piwnice i fundamenty ponieważ po większym deszczu również zauważyłem że duża wilgoć jest w piwnicy a co do tego grzyb i zauważyłem że to dość długo się utrzymywało więc postanowiłem pomyśleć może żeby wynająć jakąś firmę która po prostu osuszy mit e piwnice żeby nie nabawić jakiegoś grzyba a to nie zdrowe i strasznie może śmierdzieć. Moja prośba brzmi jeżeli znacie dobre fimy albo po prostu macie rady to prosiłbym o umieszczenie wpisów pod tym postem. Pozdrawiam Dziękuje za zrozumienie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Osuszanie wnętrz

Wynajmij osuszacz i tyle. To samo zrobi firma. Dobry jest w stanie ściągnąć na dobę około 10-20 litrów. Kosztu wynajmu nie znam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Osuszanie wnętrz

witam czy masz zrobioną opaskę drenażową wokół domu, jeśli nie to może być przyczyną wilgoci w piwnicy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Osuszanie wnętrz

Sucha piwnica wymaga:
1.poprawnie działającej wentylacji
2.izolacji poziomej i pionowej ścian

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Osuszanie wnętrz

Wanitkarek: też bym chciał ocieplić zwłaszcza, że u mnie dosłownie cieknie do środka! Jak to przeprowadziłeś ?


Pozdrawiam
Ile nie karmić faceta i tak cycka szuka.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Osuszanie wnętrz

Izolacje p.wilgotnościowe w Łomży wykonuje Zakład Iniekcji Krystalicznej
tel.604 139 556

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Osuszanie wnętrz

Wpadnij do Magii Drewna, będziesz miał osuszacz na miejscu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Osuszanie wnętrz

A brałeś pod uwagę iniekcję krystaliczną? Obiło mi się o uszy, że to dobra metoda osuszania. Poczytaj artykuły na temat usuwania wilgoci, może znajdziesz rozwiązanie, które przypadnie Ci do gustu :)
http://www.region.cieszyn.pl/stary-kosciol-i-osuszanie-piwnic

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Osuszanie wnętrz

Musisz po prostu kupić dobry osuszacz. Musisz popytać znajomych, może ktoś ma i będziesz mógł pożyczyć:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Osuszanie wnętrz

Kilka lat temu wypożyczałem osuszacz ze sklepu który jest na Zjeździe obok Lidla. Chyba wyjdzie taniej niż wynająć profesjonalną ekipę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org