poniedziałek, 06 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
tartak na Sikorskiego

Słuchajcie,jak to jest że posyłają cię z UP do tego tartaku a kiedy mówisz,że nie masz możliwości dojazdu do pracy(daleko,brak prawa jazdy,brak autobusów)to szef pisze,że odmawiasz pracy i TRACISZ PRZEZ NIEGO STATUS BEZROBOTNEGO?Czyżby nowy sposób na pozbycie się bezrobocia w Łomży?Co jest grane?Stanąłem w drzwiach a pan nie pytając o nic mówi;od jutra przcujesz!!

:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tartak na Sikorskiego

Masz prawo odmówić a jeśli już wyczerpałeś swoje szanse to idź i pracuj tak jak on ci będzie płacić :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tartak na Sikorskiego

Tartak jest nie daleko PKSów więc jak brak możliwości dojazdu ? coś kręcisz...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tartak na Sikorskiego

a tam pracodawca zapewnia odzież roboczą i obuwie?

Do byka nie podchodż z przodu,
do konia z tyłu,
a do IDIOTY - w ogóle!


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tartak na Sikorskiego

Do urzędów pracy trafiają najgorsze oferty pracy, których nikt nie chce podjąć ze względu na warunki pracy i warunki płacy .

Naprawdę żenujący brak sprytu, każdą rozmowę z pracodawcą do którego kieruje PUP, a u którego nie chce się pracować przeprowadza się tak żeby to pracodawca stwierdził, że się nie nadajesz, przypal głupa np odpowiadaj tylko : nooo, eeeee, udawaj, że niedosłyszysz co do ciebie mówi, kilka razy proś by ci powtórzył , bo nie rozumiesz itp
pamiętaj też i o roszczeniowej postawie, szczegółowo (i po kilka razy wracaj do tego samego) wypytuj o socjal, odzież ochronną, przerwę śniadaniową, szatnię i wydzielone miejsce gdzie możesz spokojnie zjeść, nie zapomnij o toalecie ( a ciepła woda jest? ) do której będziesz często chodził w związku z problemem nietrzymania moczu ect...

... na skierowaniu niech wpisze ci \"nie spełnia oczekiwań\"

Do byka nie podchodż z przodu,
do konia z tyłu,
a do IDIOTY - w ogóle!


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tartak na Sikorskiego

No myślę , że ten pan Lesio z żoną Krysia to mają układ z panią dwojga nazwisk
z zatrudniaka a z nich taki pracodawca jak ze mnie organista

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tartak na Sikorskiego

Brak możliwości dojazdu ... obiboki. A gdzie ty mieszkasz na Kamczatce. Ludzie skoro świt wstają jada do roboty i za...ją cały dzień. Dopytałeś np. czy ktoś dojeżdża z tartaku czy Twojej miejscowości do Łomży. Co za pokolenie - tylko rączka wyciągnięta i pomóż daj na zupkę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tartak na Sikorskiego

Ps zapomniałem dodać ,że super płacą na akord , trza wcinać trociny a s...ać
kantówką , a zapłata od mb.
Powodzenia w nowej pracy u zasłużonego tartaku produkującego głównie na
potrzeby hospicjum i kościoła

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tartak na Sikorskiego

W zakładach bez socjalu i z nędznymi warunkami non stop potrzebują pracowników bo oni pracują tylko do pierwszej wypłaty.
W dobrym zakładzie pracy z dobrą płacą i warunkami prace dostaje się po znajomości lub za pieniądze taka nasz Polska rzeczywistość.

Dobry zakład pracy dobremu wykwalifikowanemu pracownikowi fizycznemu w Łomży płaci ok 15zł/h brutto

A o tartaku i pana Bu-my było chyba już pisane na forum, niech się wypowiedzą byli pracownicy, jakiś czas temu zostałem skierowany do tego zakładu z UP na stanowisko operator fadromy, Pan Bu-ma zaoferował mi 900zł mieś wyśmiałem go i wyszedłem szukają po prostu niewolników do roboty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org