piątek, 03 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kwiaty dla dziewczyny

Czy uważacie, że poczta doręczająca kwiaty to romantyczny prezent dla dziewczyny? Chcę troszkę podkręcić swoją koleżankę z pracy żeby nasza znajomość jakoś dalej się rozwinęła. Chciałem zamówić dla niej jakiś fajny kosz kwiatów i doręczyć przez poczta Gorzów Wielkopolski kwiatowa , co myślicie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kwiaty dla dziewczyny

Myślę że to głupi pomysł ...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kwiaty dla dziewczyny

Ja myślę, że nie musisz ich zamawiać przez Gorzów, znacznie szybciej będzie przez Łomżę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kwiaty dla dziewczyny

gl;upota, jak kwiaty, to osobiiscie :d

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kwiaty dla dziewczyny

Myślę, że ona wolałaby kluczyki do Audi....

Kore

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kwiaty dla dziewczyny

Kup na rynku koszyk i kwiaty w kwiaciarni.Bukiet włóż w koszyk.
Wyjdzie taniej.Plus tego taki że gdy kwiaty zwiędną to pozostanie
koszyk,np. na zakupy.Żart.

Oczywiście że pomysł dobry ale łomżyńskie kwiaciarnie mają taką
opcję więc po co wspomagać finansowo kwiaciarnie w Gorzowie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kwiaty dla dziewczyny

A dokładniej to które taką opcje mają? Chodzi mi też coś takiego po głowie tylko nie wiem w której kwiaciarni robią najładniej?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kwiaty dla dziewczyny

np. kwiaciarnia ZIELONO MI na Ks.Anny zaraz z brzega obok Avon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kwiaty dla dziewczyny

Każda dziewczyna jest inna i dziewczyny zazwyczaj lubią kwiaty.... A moja nie lubi. Moja lubi książki i na Mikołaja już jej zamówiłem taką: Graham Masterton - Dynastia.
„Dynastia” - saga rodziny Corneliusów - to doskonała powieść obyczajowa o ludziach, którzy startowali od zera, a nie przebierając w środkach zdobyli wręcz niewyobrażalne bogactwo i władzę.
„Dynastia” to historia wielkiej, ale tragicznej miłości. To także opowieść o przedstawicielach zepsutego, smutnego, „drugiego pokolenia”, bawiących się milionami jak dzieci zabawkami oraz o superbogatym dziecku, które uciekło z więzienia pieniądza w marzenia napędzane narkotykami.
„Dynastia” to siedemdziesiąt lat władzy, przywilejów, namiętności, rozkoszy, ale także i bólu. Graham Masterton stworzył w tej powieści błyskotliwy, wiarygodny i porywający wizerunek dynastii Corneliusów – rodziny o której losach przesądził pieniądz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kwiaty dla dziewczyny

kwiaty to piękny gest od mężczyzny, szczególnie bez okazji ;) ale według mnie fajniej jest dostać bukiet od danej osoby bezpośrednio, strasznie nie lubię poczty kwiatowej, jest taka bezosobowa, lepiej wręczać kwiaty osobiście, przy okazji można zobaczyć uśmiech drugiej połówki i być pewnym, że jej się podobają :) po za tym dzięki temu zawsze można dostać jakiegoś fajnego buziaka w zamian, a tak to pewnie zadzwoni lub wyśle smsa z podziękowaniami, to nie to samo co na żywo, lepiej wręcz osobiście kwiaty :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kwiaty dla dziewczyny

Kobiety lubią takie niespodzianki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kwiaty dla dziewczyny

chopie jak kwiaty to tylko osobiście.

Pomysłowo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kwiaty dla dziewczyny

Kolega kiedyś wpadł na taki pomysł by przesłać kwiecie przez kuriera.
Spodziewał się za to upojnych momentów w zamian.Oczywiście,takie
momenty były,tyle że z kurierem.Więc wniosek jest taki że jeśli już,
to osobiście.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kwiaty dla dziewczyny

Panowie, ale nie zawsze jest możliwość przekazania kwiatów osobiście i czasem taka poczta kwiatowa może pomóc w szczególnym dniu:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kwiaty dla dziewczyny

Jeśli już przez to polecam przesympatyczną Panią
z kwiaciarni ZIELONO MI.Dowiezie osobiście.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kwiaty dla dziewczyny

Do mojego domu też dowoziła kwiaty pani:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kwiaty dla dziewczyny

Jeśli osoba, której chcesz podarować kwiaty mieszka daleko, to poczta kwiatowa jak najbardziej, ale jeśli mieszkacie w tej samej miejscowości, to oczywiście lepiej wręczyć bukiet osobiście, jeszcze np. z butelką dobrego wina :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kwiaty dla dziewczyny

Jeżeli to nie jest związek na odległość albo urodziny nie przypadają w jakimś niezręcznym momencie, np. podczas Twojego wyjazdu służbowego to rzeczywiście lepiej przekazać kwiaty osobiście. Jeżeli nie możesz tego zrobić sam to można się zastanowić na takiego typu usługami. Lepsze to niż nic ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kwiaty dla dziewczyny

Oczywiście, że kwiaty osobiście :D. Chyba, że już nie ma innej możliwości to poczta kwiatowa :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kwiaty dla dziewczyny

Nie ważne jak ważne żeby dostała ;)




______________________
marketing internetowy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kwiaty dla dziewczyny

Bukiet 100 czerwonych róż! Każda dziewczyna by się ucieszyła.

Kasia P.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kwiaty dla dziewczyny

Sto? Aż tyle jak dla mnie to za dużo:) Ja dziś już pierwsze kwiaty z okazji imienin otrzymałam:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kwiaty dla dziewczyny

Kwestia taka, jaki kto posiada budżet, ale generalnie zobaczcie to - http://www.roseduchateau.com Jest to będzie w ten sposób zapakowane, to powinno zrobić mega wrażenie. Ale to akurat sami najlepiej znacie osoby, które po prostu mają to otrzymać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kwiaty dla dziewczyny

Najlepiej zamówić bukiet z dostawą na wskazany adres. Tutaj http://www.kwiatowaprzesylka.pl można coś takiego zrobić. Mają ogromny wybór, więc każdy znajdzie coś odpowiedniego. Zawsze na czas dostarczają przesyłkę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kwiaty dla dziewczyny

Lepiej dać kwiatki osobiście niż przez kuriera...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kwiaty dla dziewczyny

Ja również jestem tego samego zdania. No chyba,że jesteśmy gdzieś daleko. Mój mąż przez jakiś czas pracował za granicą i wysyłał mi kwiaty na różne okazje. Było to bardzo przyjemne.

Inna fajna opcja prezentowa to zaprojektowanie poduszki ze zdjęciem:
http://www.megakoszulki.pl/foto-poduszki-z-wlasnym-nadrukiem-na-walentynki - na tej stronie możecie stworzyć sobie taka poduszkę. Nie jest to drogie a dość oryginalne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kwiaty dla dziewczyny

A może zamówisz w tej kwiaciarni: Kwiaciarnia Warszawa Centrum - Nowowiejska

http://atest.edu.pl/kursy-adr/

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org