poniedziałek, 29 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
ekshibicjonista w Łomży

Wczoraj przechodząc z koleżankami w Łomży przy starej, opuszczonej kamienicy przy ulicy Giełczyńskiej widziałyśmy faceta, który pokazuje ludziom co ma w majtach.. stał w jednym z okien tego budynku i jak ktoś przechodził pokazywał się jeszcze bardziej. Słyszałam od znajomych, że świątek, piątek czy niedziela on tam jest. Ktoś miał podobną sytuację? Co zrobiliście w tej sprawie? Dzwoniliście na policję (my tak)?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ekshibicjonista w Łomży

on juz grasuje ponad rok, policja bezradna :):) Oni nauczyli się tylko pisać mandaty za głupoty jak mi ostatnio za pasy :):) bezużyteczne psy. Co zrobiłem ? Nic, bo policja z takimi sprawami nie daje sobie rady, telefonów było mnóstwo na tego pana.

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ekshibicjonista w Łomży

Komedia, pan lubi pokazywać co ma w gaciach? Kiedyś wiele lat temu sąsiądka opowiadała mi o takim panu co tak pokazywał klejnoty.Trafiło raz na nią, a ona ustała i mu tak:\" Panie nie pokazuj, bo tu patrzę, że nie ma się czym chwalić\" :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ekshibicjonista w Łomży

to wcale nie smieszne, zalosny tekst :) twojej sasiadki.

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ekshibicjonista w Łomży

Nie patrz się jak tak cię to krępuje ...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ekshibicjonista w Łomży

Nie oceniam tego pod kątem śmieszności:)Nie uciekła, nie wystraszyła się, tylko spowodowała, że pan schował to co pokazywał:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ekshibicjonista w Łomży

ja ci mogę też pokazać jak chcesz .... siura mogę ci w każdej chwili dziewico pokażać... de ty tyle widziałaś że cis tarczy ... chyba.udajesz dziewice .. ty mie nie rusz ty mie nie rusz ja mam cipę ja kapelusz same dziewice .. h .h. dobre a więcej miały jak włosów na łbie....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ekshibicjonista w Łomży

Twister biedaku.....Dziecino popisz do Gamy albo poszukaj wolnego słuchacza.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ekshibicjonista w Łomży

De. :) Jesteś bez serca , chłopak się przy tobie onani.uje a ty tak źle go traktujesz:)

Daj się dziecku spełnić, bo będzie miał tak jak islamiści opuchnięte j.ja :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ekshibicjonista w Łomży

Teraz się będzie działo, wszystkie kobiety z Łomży i okolic na Giełczyńską się zlecą

stefannowak

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ekshibicjonista w Łomży

Tak Maruda dla idiotów brak mi serca:), nie uszczęśliwie wszystkich oszołomów.A Twisterek da sobie radę ostatnio się chwalił na forum, że wackiem w butelce po piwku kółeczka kręcił, więc dużo mu do szczęscia nie trzeba(każdy zna obwód szyjki od butelki)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ekshibicjonista w Łomży

Stefek a co tu oglądać? Faceta co go pokazywanie przyrodzenia rajcuje?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ekshibicjonista w Łomży

Autor: stefannowak (---.113.introlan.pl) Data: 14-11-15 14:54

Teraz się będzie działo, wszystkie kobiety z Łomży i okolic na Giełczyńską się zlecą

stefannowak
///////////////////////////////////////////


Będzie miał chłop pole do działania :)

Okien mu zabraknie :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ekshibicjonista w Łomży

To niejaki forumowy trol PAPLICEK ....

Bez obaw on nie sieje zgorszenia to tylko proteza..opowiadal mi kiedys ze jak zabawial sie z Kozą(albo zwierz albo imie dziewczyny-nie wnikam) to zdarzyl a e maly wypadeczek,doslownie maly ba malenki...od tamtej pory pragnie by jego \"ubogacan\"
Pozdrowienia dla twojej dziewczyny Tadeusza :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ekshibicjonista w Łomży

Ale to jakiś młody czy stary? Młodemu można wybaczyć ale jak stary to niech uważa bo może dostac serie i wypadnie z szybą

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ekshibicjonista w Łomży

wisienka, a jak myślisz, ile ten stary dziad maruda ma lat,
oj, widok raczej mało apetyczny,

żyje w wirtualnym świecie, to chociaż przez okno się chce pokazać

Do byka nie podchodż z przodu,
do konia z tyłu,
a do IDIOTY - w ogóle!


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ekshibicjonista w Łomży

DE trochę szkoda mi ciebie babciu więc ci nie ubliżę .....nie przystoi ...a co do Gamy to już chyba na forum jej nie będzie :(no ale DE pozdrawiam ciepło cię

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ekshibicjonista w Łomży

a ty marudo możesz dostać w jaja .....trochę za stary jestem żebyś tak pisał a co ja napisałem jaja można z was porobić czyż nie?jest wolność słowa i pisania ktoś zakłada poj... temat to ja odpisuje poj...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ekshibicjonista w Łomży

Ty masz jakoś schizę, raz pozdrawiasz raz rzucasz mięsem, ogarnij się i zdecyduj...Faceci niezdecydowani jak dzieci.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ekshibicjonista w Łomży

twister wyluzuj,szkoda Twoich nerwów na starego zdziecinniałego tetryka,
pozdro, nie załamuj się może Gamcia cię jeszcze nie skreśliła

Do byka nie podchodż z przodu,
do konia z tyłu,
a do IDIOTY - w ogóle!


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ekshibicjonista w Łomży

oj tam DE ale nie masz powodu żeby się denerwować

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ekshibicjonista w Łomży

może nie skreśliła Gamcia ....:( vox populi też cię pozdrawiam dobrego wieczoru życzę dla ciebie a Gama może się odezwie....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ekshibicjonista w Łomży

Pijany facet wyjął fajfusa w miejscu publicznym bo go przypiliło po piwsku. Trafiło się tak, że akurat obok przechodziła kobieta, który zniesmaczona wydała opinię: Ale bydlę!. Na to pijak odpowiedział uspokajająco: Niech się pani nie boi, trzymam go mocno...

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ekshibicjonista w Łomży

A w którym miejscu dokładnie i o której są te przedstawienia, bo ja bym chętnie poszedł i obejrzał.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org