poniedziałek, 29 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
SALA POD WYNAJĘCIE CHRZCINY

Witam czy jest gdzieś w Łomży sala pod wynajecie na czas chrzcin. Chodzi mi o to żeby na własną rękę wynająć też catering. Jeżeli nie ma to czy ktoś się orientuje gdzie można zrobić chrzciny i w jakiej cenie od osoby. Dziękuję

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SALA POD WYNAJĘCIE CHRZCINY

chrzciny to za moich czasów robiono w kościele za \" Bóg zapłać\" wedle uznania

Do byka nie podchodż z przodu,
do konia z tyłu,
a do IDIOTY - w ogóle!


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SALA POD WYNAJĘCIE CHRZCINY

w kościele to jest obrzęd sakramentu chrztu
a chrzciny mogą być w knajpie, domu czy innej sali

DiDi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SALA POD WYNAJĘCIE CHRZCINY

Jacy wy domyślni, proste i logiczne ze chodzi po uroczystości chrzcin trochę logiki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SALA POD WYNAJĘCIE CHRZCINY

https://www.youtube.com/watch?v=ZHN4rIiUnuc

Do byka nie podchodż z przodu,
do konia z tyłu,
a do IDIOTY - w ogóle!


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SALA POD WYNAJĘCIE CHRZCINY

???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SALA POD WYNAJĘCIE CHRZCINY

Spróbuję podać Ci numer za jakiś czas do ludzi co od wielu lat zajmują się cateringiem łącznie z ciastami, tortem i jest bardzo smacznie, tyle, że muszę dodzwonić się do siostry, bo sama nie posiadam żadnego do nich kontaktu,nasza rodzina praktycznie korzysta z ich usług od dawna, teraz w grudniu także będą obsługiwać u nas 2 uroczystości rodzinne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SALA POD WYNAJĘCIE CHRZCINY

Labitynt.Cena chyba od 45 zł za osobę w górę,w zależności od jedzenia jakie wybierzecie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SALA POD WYNAJĘCIE CHRZCINY

Ok dziękuję jeżeli macie jeszcze jakieś propozycje to proszę pisać z góry dziękuję

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SALA POD WYNAJĘCIE CHRZCINY

fajnie jest w lokalu pizza chata na szosie zambroskiej kolo prokuratury, niedrogo i dobre jedzenie, robiłam przyjęcie po chrzcie 2 dzieci i bardzo sobie chwalę

malina_ad4

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SALA POD WYNAJĘCIE CHRZCINY

Witaj generalnie jeśli chodzi o salę do wynajęcia chrzcin to myślę, że wybór jest dość duży. Najlepiej rozejrzeć się w internecie oraz w prasie. Jest wiele firm , które się reklamują. Jak znajdziesz coś odpowiedniego to wtedy zapytaj o katering. Wiele takich sal ma podpisane umowy z firmą kateringową.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SALA POD WYNAJĘCIE CHRZCINY

miejsca gdzie wiem że robią przyjęcia po chrzcinach-Concordia na Poznańskiej, Gracja w Kupiskach, Quattro przy torach nie wiem czy to legionów czy już Piłsudskiego, Retro na Nowogrodzkiej, ceny zapewne od 60zł w górę w zależności od wybranych dań ich ilości itp. Prawdopodobnie każda restauracja podejmie sie organizacji chrzcin. kwestia ceny. Wiem że można też zamówić katering do domu wtedy jest jeszcze taniej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SALA POD WYNAJĘCIE CHRZCINY

Już dostałam nr telefonu, także przekazuję 692568984 państwo nazywają się Łapińscy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SALA POD WYNAJĘCIE CHRZCINY

Ok dziękuję wam ślicznie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SALA POD WYNAJĘCIE CHRZCINY

nowe bistro Apetyt na Ks. Janusza super jedzenie i cattering tez robią, byłem u znajomej na imieninach wszystko było ok.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org