poniedziałek, 29 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Co kupujecie partnerom?


Jakie prezenty kupujecie swoim chłopakom i dziewczynom? Szukam jakiejś inspiracji na mikołajki, bo kompletnie nie mam pomysłu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co kupujecie partnerom?

kup samochod jemu/ jej sie spodoba napewno

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co kupujecie partnerom?

Wibrator lub sztuczną dupe ...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co kupujecie partnerom?

haha,kup mu dmuchano lalke żeby się chłopak nie nudził w zimowe wieczory

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co kupujecie partnerom?

inteligentne pytanie, jednego stać na lizaka, innego na biżuterię
ile ty masz grosza przeznaczonego na to ?

Do byka nie podchodż z przodu,
do konia z tyłu,
a do IDIOTY - w ogóle!


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co kupujecie partnerom?

Ależ macie głupie pomysły. Na tym forum w ogóle nie można o nic zapytać, bo zaraz jakiś hejter będzie hejtował.
Ja też mam co jakiś czas problem z pomysłem na prezent, tym bardziej z takim w sensownej cenie. W tym roku za to wymyśliłam koszulki z własnym nadrukiem. Co prawda jeszcze nie wiem, co wymyślić, ale kupię jedną sobie i drugą chłopakowi, myślę, że się ucieszy. Najważniejsze, żeby tekst był fajny, no i żeby sama koszulka była dobrej jakości. Widziałam, że wiele osób poleca sklep http://selino.pl/zaprojektuj-koszulke-lub-bluze-z-wlasnym-nadrukiem.html. Prawdopodobnie tam zamówię, bo patrzyłam już ceny i nie jest źle.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co kupujecie partnerom?

kup jeszcze majtki, siedem dni tygodnia,

Do byka nie podchodż z przodu,
do konia z tyłu,
a do IDIOTY - w ogóle!


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co kupujecie partnerom?

Ja to bym chciał zestaw nowych wierteł do betonu, żebym mógł sąsiadom robić pobudkę o 6 rano.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co kupujecie partnerom?

Wibrator dla kobiety na 220v

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co kupujecie partnerom?

Ja kupuję książki. Akurat tak się składa, że obydwoje lubimy czytać i ja już kupiłam - Zasypany.
„Nie pijesz – nie grasz. Pijesz – może zagrasz.” – usłyszał wchodząc jako 17-latek do szatni pierwszej drużyny Łódzkiego Klubu Sportowego. Uznał wtedy, że ma duże szanse na karierę, bo przecież o jego talencie już wtedy zaczynały krążyć legendy, a pić zaczął w wieku 9 lat…
Igor Sypniewski miał w życiu wszystko. Grał na wielkich stadionach, gdzie zachwycał setki tysięcy kibiców. Teraz nie ma nic. Mieszka z matką i stara się nie zapomnieć o kilku dawkach leków dziennie. Gdyby nie one, wróciłaby wyniszczająca go od wielu lat depresja, krążąca wokół jego głowy niczym najczarniejszy demon. – Wolałbym umrzeć, niż znów się z nią mierzyć – mówi i można mu wierzyć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co kupujecie partnerom?

ja swojej drugiej połówce lubię kupować coś praktycznego. Przeważnie robi listę produktów i rzeczy które potrzebuje w danej chwili i z tej listy wybieram coś i robię jej niespodziankę w postaci prezentu. Może to nie jest romantyczne ale wiem że dostanie coś co jest jej potrzebne i będzie tego używać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co kupujecie partnerom?

komplet opon zimowych z tesco

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co kupujecie partnerom?

Facetowi najlepiej coś ugotować. Na przykład taki gulasz http://www.codogara.pl/gulasz Znacie faceta, który nie lubi gulaszu? Bo ja nie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org