niedziela, 05 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
gdzie najlepsze paliwo?

Gdzie warto tankować diesla?

Pomożecie? :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie najlepsze paliwo?

Stacja paliw Konopka na wzsg. Przez 8 lat sie nie zawiodłem. Polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie najlepsze paliwo?

Sierzputowski na Poznańskiej przy drodze na Kraskę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie najlepsze paliwo?

Najlepsze paliwo ma Statoil bo jako jedyny ma własne zbiorniki. Pozostałe stacje korzystają ze wspólnych ... a wiadomo, że jak coś jest wspólne ...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie najlepsze paliwo?

Wspolne zbiorniki???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie najlepsze paliwo?

Stacja Konopka jest OK! ale panaceum na te klopoty z paliwami jest diesel bez bio dodatkow jesli ktos z Was wie gdzie w Łomży lub okolicy można taki tankować prosze o inf.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie najlepsze paliwo?

Na Nowogrodzkiej jest ON bez bio

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie najlepsze paliwo?

Bp tam nigdy nie mialem klopotow fakt zawsze pb i lpg tylko od poczatku stacji a na statoil to kiedys sam widzialem jak terenowego diesla zarankowal i juz nie odjechal tylko do mcdonalda dal rade i mechanik

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie najlepsze paliwo?

Baza PKS polecam.Dobre i taniej.Przecież tankują swoje samochody,nie wlewali by błota,żeby autobus stanął na przystanku \"Szczere Pole\".

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie najlepsze paliwo?

Wiekszosc tych aut to proste silniki diesla pojada na wszystkim ale nie bylbym taki pewny czy z pks nowej generacji auto pojedzie na tym paliwie Wasza sprawa zeby eksperymenty robic na silnikach te taniej pozniej wychodzi 10 razy drozej w warsztacie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie najlepsze paliwo?

Padam przyklad na lpg jeszcze jak mialem okulara taka sama jazda tankujac na Orlenie palil 19 l a na bp 17l sprawdzalem trzy razy przypadek sami odpowiedzcie na pytanie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie najlepsze paliwo?

Oczywiscie tylko same miasto w 100%

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie najlepsze paliwo?

Nie polecam Statoil. Zatankowałam pierwszy i ostatni raz. Samochód nie miał mocy.
Tankuję tylko w dwóch miejscach w Łomży- Lotos Optima na Wojska Polskiego lub na Poznańskiej w Kolbenz. Jeszcze się nie zawiodłam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org