niedziela, 05 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
siódmy dzień

Czym dla świadków jehowach jest siódmy dzień tygodnia? Jeśli jest to niedziela to dlaczego systematycznie w każdą czy inne ważne święta odkurzają z samego rana kiedy inni chcą odpocząć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: siódmy dzień

to podobnie jest z ludzmi którzy chodzą na pokaz do kościoła i udają takich cudownych katolików a w rzeczywistości kawał kurrr... reszta dziada

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: siódmy dzień

Lubią mieć czysto w domu to sobie odkurzają, nie ma w tym nic dziwnego. A ty przygotowujesz obiad na niedzielę w sobotę?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: siódmy dzień

9.15 to nie takie rano :)

Nie każdy gnije w betach do południa :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: siódmy dzień

Dobrze gadasz :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: siódmy dzień

Wszyscy lubimy stwarzać pozory. A może to nawet nie jest kwestia pozorów, tylko podejścia do wiary i jej reguły. Mam koleżankę, która należy do świadków Jehowy, ale ona jest bardzo skrupulatna i przestrzega wszystkich doktryn swojej wiary. Mam też koleżankę, która jest katoliczką i również przestrzega reguł, dla niej nie do pomyślenia jest robienie prania w niedzielę, nie wspominając o odkurzaniu. Wszystko zależy od podejścia... Moje jest raczej... otwarte na wszelkie inne podejścia do life after death...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: siódmy dzień

Widać koleżanka ma zwykłego pier***ca. Co jak by jej przyszło iść do pracy w niedzielę albo w jakieś święto? Zwolniła by się z pracy i poszła na bezrobocie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org