niedziela, 05 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
USG tarczycy cena?

WItam.Gdzie moge w Łomzy wykonac badanie USG tarczycy i za ile ?(prywatnie).Czy dlugo trzeba czekac na takie badanie?umawia sie na konkretna godzine? Mam czas tylko po poludniu,najlepiej by mi bylo przyjsc i od razu zrobic.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: USG tarczycy cena?

Jeśli dobrze pamiętam to siostra płaciła ok 80 zł u pana Wenderlicha,rano dzwoniła i tego samego dnia miała usg.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: USG tarczycy cena?

Kilka miesięcy temu u Doktora Wagnera płaciłam 100zł (prywatnie). Z tego co pamiętam, też wizyta dość prędko, nawet w święta przyjmuje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: USG tarczycy cena?

Na fundusz zdrowia w tym temacie nie ma co liczyć. Nie tylko jeśli chodzi o odległe terminy wizyty u endokrynologa. To samo się tyczy wykonywania USG. W moim przypadku badanie zostało szybko wykonane tylko dlatego, że byłam w szpitalu na początku ciąży i tam zrobiono mi wszystkie niezbędne badania. Ale już później podobne badania załatwiałam prywatnie, przedział cenowy 70 - 100 złotych za USG. Hormonów tarczycy nie da się lekceważyć, zbyt wiele jest potem skutków ubocznych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: USG tarczycy cena?

Warto zapisać się do lekarza rodzinnego w Łomżyńskim Centrum Medycznym. USG w ramach NFZ wykonano mi kilka dni po wystawieniu skierowania. Dwa lata temu zmuszona byłam leczyć się prywatnie w Białymstoku. Jestem bardzo zadowolona z szybkiej diagnostyki, dlatego szczerze polecam.

P. S. Nie jest to reklama, pacjentów w przychodni nie brakuje. Leczę się tam od dziecka i obserwuję rozwój placówki oraz zaangażowanie Dyrekcji w dobro pacjenta. Za to duży plus. Żeby nie było aż tak kolorowo- osobiście jednak umawiam się tylko do dwóch lekarzy rodzinnych, reszta nie wzbudza mojej sympatii i zaufania na płaszczyźnie pacjent- lekarz, ale to chyba indywidualna sprawa. Przyjmując podejście holistyczne- polecam!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: USG tarczycy cena?

Ja u pana Wenderlicha płaciłam 60 zł

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org