niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Miejsca przyjazne psom

Poszukuję informacji o restauracjach/pubach/kawiarniach/galeriach/sklepach itp. przyjaznych psom. Wszystko na potrzeby serwisu www.piesnaurlopie.pl gdzie znajduje się mapa miejsc przyjaznych zwierzętom.
Będę wdzięczna za info w komentarzu albo maila: a.gastol@piesnaurlopie.pl
Ważne, żeby podać też info czy miejsce ma jakieś ograniczenia np. tylko małe psy czy wszystkie :)

Pozdrawiam,
Aneta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miejsca przyjazne psom

W Łomży wszędzie są raczej zakazy wchodzenia z psami, tak więc miejsca przyjazne w dalekiej świetlanej przyszłości. Na dzień dzisiejszy tylko sklepy zoologiczne i gabinety weterynaryjne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miejsca przyjazne psom

W Łomży to jeszcze można dostać ochrzan od obcego człowieka za wyrzucanie do kosza na śmieci tego, co pies zostawił na trawniku, a co tu mówić o psie w restauracji... A poza tym, po co zabierać psa w takie miejsca?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miejsca przyjazne psom

Szkoda :( Mam nadzieję, że kiedyś się to zmieni :)

Aneta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miejsca przyjazne psom

\"A poza tym, po co zabierać psa w takie miejsca?\"
Myślę, że jak się wyjeżdża z psem np. na urlop to warto znać miejsca, gdzie można zabrać psa ze sobą, żeby nie musiał biedak siedzieć całymi dniami w hotelu :)

Aneta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miejsca przyjazne psom

Aneta: inicjatywa bardzo dobra.
Ale w małych, pisowskich miasteczkach pies to nadal zwierzę gospodarskie. Murzyn, Arab, Żyd to ciągle tutaj sensacja. Książki czytają jeno emeryci, a na reprezentacyjnej ulicy na ławeczkach przesiadują żuliki...
Ale życzę wytrwałości.
Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miejsca przyjazne psom

W kwiaciarni na ul. Broniewskiego przy Alior Banku zwierzaki są zawsze mile widziane, tak usłyszałam od Pani pracującej tam. Zachodzę tam z moją suczką zazwyczaj podczas spaceru, nikt nie ma nic przeciwko :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miejsca przyjazne psom

oda napisał(a):

> W kwiaciarni na ul. Broniewskiego przy Alior Banku zwierzaki
> są zawsze mile widziane, tak usłyszałam od Pani pracującej
> tam. Zachodzę tam z moją suczką zazwyczaj podczas spaceru,
> nikt nie ma nic przeciwko :)

Bardzo dziękuję :) Jest jakieś światełko w tunelu :)

Aneta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miejsca przyjazne psom



Adamus, dziękuję :) Przyda się :)

Aneta

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org