niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
pani z PUP

Chodze na podpisy do urzędu pracy i tam siedzi taka blądi wredna ze masakra. ostatnio już chcialem isc do jakiegos kierownika na skarge, bo juz przegieła z tym podejsciem do klienta. Gada do mnie jakbym był jakis gorszy bo bezrobotny. i pytania w stylu szuka pan pracy?? to czemu jeszcze nie znalazł skoro szuka. na ilu rozmowach o prace pan byl?? jak na przesluchaniu jakims. a sama nic mi nie zaproponowala zadnej pracy to ja sie pytam po co ten urząd. sama siedzi na posadce i innych za gorszych uważa. tylko do mnie taka wredna czy do wszystkich/? i to wcale nie jakaś stara z peerelu tylko mloda babka



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pani z PUP

Postała stołek to chce się wykazać, Ty znajdziesz pracę a ona dostanie premię. PUP, ZUS i Straż Miejska to instytucje do zamknięcia przynoszą tylko straty( straty obywatelom).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pani z PUP

a jaka pierwsza litera jej nazwiska?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pani z PUP

Panstwowy Urząd Pracy - tłumaczę na poważnie- Państwowy, to znaczy jelita
niasta Łomży sami swoi , w większości rodzina , Urząd -wcześniej wymienieni
pracują na urzędzie , popularnie urzędnicy, Pracy to znaczy , że jest to miejsce
pracy dla wyżej wymienionych. I po takim tłumaczeniu to chyba rozumiecie
nastawienie urzędnika do petenta , a dyrektorem nie straszcie , bo to to samo
tylko dużo gorsze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pani z PUP

nie wiem jaka litera nazwiska, ale stanowisko chyba nr 7, w oddzielnym pokoju



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pani z PUP

Oni mają wyjeban3 i podnietę że mają stanowiska i czy naród pracuje czy leży im hajs się należy , ale nie ma co winić ich tylko ustrój i tych co nad tym nadzorują czyli państwo a państwo to my itd itp ...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pani z PUP

Pamiętam jak parę lat temu byłam zarejestrowana jako osoba bezrobotna to jedyne co mi zaoferowali to nieaktualną ofertę pracy w jakiejś drukarni i wysyłali mnie na szkolenia do czego służy UP. Oczywiście jak nie poszło sie na takie szkolenie to kara, ba! nawet grozili skreśleniem na jakiś okres.
Zupełnie niepotrzebna instytucja.

___________________________________________________________

Nie ma miłości, są ciężarówki ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pani z PUP

Urząd pracy to jest tylko ubezpieczenie zdrowotne dla bezrobotnych.Nic więcej.Z tego urzędu ludzie wyjężdżają sezonowo za granicę-ale nie .....bezrobotni.Tylko Ci z ciepłymi posadkami.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pani z PUP

Urząd jak każdy inny a bezrobotni popatrzcie jakimi furami podjeżdża pod urząd pracy biznesmeni nasi lomzynscy co zawieszaja działalność gospodarczą na okres zimowy stają się bezrobotnym u ludzi robią robotę nie wystawiają faktury ale bezrobotny żyje na koszt ludzi uczciwie pracujących nawet tej pani o której temat. Ale nie tego nikt nie widzi tylko ze pani za biurka pyta o rzeczy które powinna. Ludzie zastanówcie się nad sobą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pani z PUP

Niestety ale takie podejście w urzędach jest częste.

Yuppiii!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pani z PUP

Haha, wiem która to blondi.. Sama do niej chodzę i nie zgodzę się z kolegą Gaweł. Zawsze jest bardzo miła i uśmiechnięta, odpowie na wszystkie pytania, doradzi jak tylko może.. Chyba ktos tu ma zŁy dzień i chce sie wyżyć ..

CAPTCHA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pani z PUP

Przychodze na podpisy do takiej blondi i musze powiedziec ze jak do tej pory nie spotkalem sie ze ze złym zachowaniem. Zawsze pani jest mila i pomaga. Nie tak jak wcześniej w pokoju 108, gdzie bez kija nie podchodz a mam dzisiaj dobry dzien.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pani z PUP

Imię (nazwa) użytkownika: nikanika13
Posty: 1
Imię: Nika

Imię (nazwa) użytkownika: Śmiaroch
Posty: 1
Imię: Przemysław
E-mail: przemal@poczta.fm

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pani z PUP

\"wredna bladi\" założyła aż 3 konta żeby się wybielic...zenada.
Zapominacie je...e Urzędniki komu służyćie!!!
Pojebalo wam się w dupach za rządów złodzieji z popsl-
Wy macie służyć obywatelom bi to dzięki nim macie co zrec!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pani z PUP

Akurat ja się zgodzę z założycielem tematu, bo jak czytałam jego posta, to jakby pisał o mnie. Identyczne zachowanie, takie wyniosłe. To da się odczuć, bo chodzi o ton. Na pierwszym podpisie pytania z pretensjami, dlaczego nie byłam jeszcze na żadnej rozmowie o pracę, czy ja w ogóle chcę pracować. Nie, nie chcę, wolę dostawać 500 zl zasiłku i kupić sobie za to nową furę, zeby nią podjeżdżać pod urząd i żeby panie w urzędzie mi zazdrosciły, ze ja jestem na zasiłku, a one nie... żal...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pani z PUP

Ta pani jest na pół etatu a mordą szasta jak na pełnym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pani z PUP

dla sprostowania... kuurwy i tyle

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pani z PUP

haha wiem ktora, rzygac mi sie chce jak mam tam sie zglosic do 108 :P powaga..



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pani z PUP

a ja chodzę do 103a i jestem zawsze ucieszony że idę tam,bo podoba mi się jej okrągły tyłeczek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pani z PUP

niestety w większości urzędów pracują takie \"przesympatyczne\" panie , które prostego obywatela mają za nic, najlepiej jakby przesiedziały na tyłku 8 godzin i nikt im d...y nie zawracał, ale nie wszystkie takie są, CHYBA:-)
a po drugie urząd pracy to chyba oferty przyjmuje ile się da i od byle kogo, a zazwyczaj jest tak,że jak już coś oferują to okazuje się, że to albo bez umowy albo na jakaś śmieciówkę, słyszałam też o przypadku, że pracodawca brał kasę na pracowników interwencyjnych a im płacił tyle ile na akord wyrobili no a reszta to premia dla siebie, ale oczywiście panie urzędniczki nic nie wiedzą...i ciągle pracodawca nowych parobków ma i sie bogaci ich kosztem, a oni zapier... 8-10 godzin ,żeby jak najwięcej zarobić...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pani z PUP

Gosik83 to co piszesz na temat prac interwencyjnych w wielu wypadkach jest niestety prawdą.

von chrupka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pani z PUP

słyszałam niestety o takich przypadkach, tylko nie rozumiem dlaczego się na to godzą, przecież to dla nich kasa i chyba jest ta kwota ustalona z góry, LUDZIE!!! nie bójcie się walczyć o swoje, pracodawcy z tego strachu korzystają i robią co im się żywnie podoba, a pracownik też ma swoje prawa , pamiętajmy o tym

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pani z PUP

Nic z tym nie da sie zrobic, potrzebny przewrót i drugi Stonoga w Lomzy i wywiezc na taczkach urzedasów.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pani z PUP

Smierdzaca sprawa dotyczy wszystkich pracujacych w PUPie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pani z PUP

Ja chyba tez chodzilem do 103a i byla tam blondi młoda i bardzo miła ...aż w szoku byłem jak się tam pozmieniało przez dwa lata....kiedyś była pani Gagala to był cyrk jak paczki wpizdzala na oczach i popijala kawe a jej mąż grzebać jej w samarze 😉 pozdrawiam panią z chyba 103a pierwsze piętro po prawej na końcu jest Pani na właściwym miejscu...i musze powiedzieć ze ślicznie Pani wygląda w kręconych włosach 😈

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pani z PUP

gosik83, co do prac interwencyjnych to nie masz racji. Pieniądze są dla pracodawcy i pokrywają one koszty związane z ponoszonymi przez niego składkami społecznymi (składki społeczne płaci zarówno pracownik jak i pracodawca).
Więc te pieniądze to nie nagroda dla pracownika.
Inny temat to refundacja kosztów wyposażenia stanowiska dla nowozatrudnianego pracownika. Tutaj to dopiero się dzieje...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pani z PUP

zacznijmy od tego że która urzędniczka lub urzędnik w tym waszym miasteczku są przyjemni ludzie w jakim kraju wy żyjecie oni siedzą na posadkach dobrych od lat a zwykli ludzie na nich się nie liczą czy mają pracę czy nie tak samo jak ci wyzyskiwacze prywaciarze także ie liczył bym a miłą atmosferę w biurach to tak jak w prl masz stanowicho i krzesło jesteś ktoś a reszta.....pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org