niedziela, 12 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
błąkające się dwa młode kotki

Przed chwilą widziałam dwa młode kotki, burego i rudego, błąkające się na Sybiraków. Czy komuś nie uciekły? a może ktoś mógłby przygarnąć?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: błąkające się dwa młode kotki

powiedz dokladnie gdzie? moze moglabys je zlapac i przetrzymac? mam dla nich dom

Nie daruj głodnemu ryby. Podaruj mu wędkę i naucz go łowić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: błąkające się dwa młode kotki

Musiałabym ich poszukać, ostatnio były przy Sybiraków 14 ale to bylo z pol godziny temu. Jeśli je znajde, to wzięłabyś je od razu do siebie? bo u siebie nie moge ich przetrzymac.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: błąkające się dwa młode kotki

tak, wezmę.

Nie daruj głodnemu ryby. Podaruj mu wędkę i naucz go łowić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: błąkające się dwa młode kotki

czy mozesz mi podac nr tel na maila emilcia7-04@tlen.pl ? zadzwonię jak je znajde,ok?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: błąkające się dwa młode kotki

Wczoraj wieczorem na Starym Cmentarzu błąkał się duży, puchaty kotek według mnie podobny do kota syberyjskiego - nie znam się na kotach, ale nie był to dachowiec. Właściwie prawie na pewno kotka - czarna z dodatkiem szylkretu (na tyle, ile widziałam w ciemności). Bez obroży, bardzo miła, łasiła się, ale po chwili zniknęła w tłumie. Może komuś zaginęła?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org