niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
pijana czekolada

Czy ktoś zna taki wynalazek? Wiem, że podają taką czekoladę w restauracji Mekong w Krakowie. Moja kuzynka właśnie tam ją piła i mówi, ze jest wyśmienita. Chciałbym taki napój zrobić żonie z okazji rocznicy ślubu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pijana czekolada

to zrób i d.py nie zawracaj może elektro to ma bo usilnie nam podrzucasz ich reklamę


Autor: marian57 (---.dynamic-ra-2.vectranet.pl)
Mamy boscha i nie narzekamy. Znaleźliśmy ją na stronie electro.pl Znajduje sie tam duży wybór pralek . Ceny też są zróznicowane.



Autor: marian57 (---.dynamic-ra-2.vectranet.pl)
Proponuje posadzić syna przy sobie, on najlepiej będzie wiedział co chce.
Na stronce electro.pl znajdziecie duży wybór i na pewno coś sobie wybierze.


Autor: marian57 (---.dynamic-ra-2.vectranet.pl)
Zawsze gdy szukamy coś do domu korzystamy ze strony electro.pl i tu właśnie znaleźliśmy odkurzacz ETA 086990000 Efektiv spisuje się znakomicie.


Autor: marian57 (---.dynamic-ra-2.vectranet.pl)
Zasadniczo jak robię prezenty, to nie biegam po sklepach.Korzystam ze strony electro.pl Tu zawsze znajdę coś ciekawego. A dla szesnastolatka, to może smartfon / kupiłem siostrze w podobnym wieku/ , lub aparat fotograficzny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pijana czekolada

pijana czekolada? nigdy czegoś takiego nie słyszałam, znasz już przepis?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pijana czekolada

pewnie na electro.pl będzie to cudo.Niesamowite.Kup żonie czekoladę i półlitra.Na jeden ch....wyjdzie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pijana czekolada

Albo upij murzynkę.Będziesz miał pijaną i łatwą czekoladę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org