czwartek, 16 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
OC

ile kosztuje oc za audi a6 c5 kombi z silnikiem 2,4



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OC

Idz do ubezpieczalni i sie dowiedz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OC

to zalezy od tego jaką dostaniesz znizke,ktora jest uzalezniona od wielu czynnikow,np wiek , wlasciciela auta , ile lat ma prawko, jazda bezwypadkowa , rocznik auta itd,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OC

Twoje pytanie to tak jak byś zadał ile kosztuje kilogram schab odpowiedz masz poniżej cena plasuje się od 10 zł do 22zl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OC

gwarek nam w sedanie 2,4 - oc mam w libety płac 323 zł rocznie .Ubezpieczałem u tego Pana-polecam
Agencja Usług Ubezpieczeniowych Sławomir Kosiński
tel. kom. 694 902 842
ul. Kanarkowa 5
18-400 Łomża
woj. podlaskie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OC

on804 dzięki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OC

W internecie można łatwo składkę wyliczyć w kilku firmach

Hejka, pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OC

Zapłacisz ze 2 tysi bo czymś takim jeździ grupa podwyższonego ryzyka czyli patologia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OC

: wa£ek_pospolity -patologia to Ty mniemam ze z buta napierdalasz ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OC

A zapomniałem dodać trolu jden gimbusie zw cholewkę pod celą pukany ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OC

UDI A6, kiedyś podobały mi się te auta, \"teraz jestem już starszy i poważniejszy...\"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OC

Mam tylko nadzieję że brałeś OC w PZU bo ostatnio jest niezła nagonka na nich http://www.kredyt-portal.pl/czy-warto-ubezpieczyc-samochod-w-pzu.html
A tak swoją drogą moja znajoma ma A6 z 2008 roku i dla mnie to jest po prostu bajkowa limuzyna tylko pozazdrościć.Audi A3 też są fajne;)

Hejka, pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OC

Dodam od siebie, że na OC nie ma co obecnie oszczędzać. Obecnie jest tak, że jak ktoś nas przywali (sprawca), to odszkodowanie wypłaca nam nasz ubezpieczyciel, a on dochodzi odszkodowania u ubezpieczyciela osoby poszkodowanej lub w drogowym fundusz gwarancyjnym. Przez co ta cała procedura została ograniczona do minimum.
Wspominali też o tym jakiś czas temu na http://www.forum-kredytowe.pl/f152/.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org