środa, 12 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Pozdro 997

http://www.smog.pl/wideo/3255/funkcjonariusze_policji/

Pozdrawiam Cie mieczkoś... Na pal!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pozdro 997

dobrze widocznie zasłużyli na takie traktowanie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pozdro 997

nie no przegięcie :/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pozdro 997

"dobrze widocznie zasłużyli na takie traktowanie..."
bite dzieci wedlug ciebie tez zasluguja na takie traktowanie??



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pozdro 997

w niektórych akcjach to jest naprawde przegięcie pały?????





waldek 27



Wtedy nie uważełeś co robisz, teraz rób co uważasz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pozdro 997

mieczkoś do budy!

Głos Rozsądku




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pozdro 997

mniejmy nadzieje ,że w końcu sie doigrają i kosa pójdzie w łeb

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pozdro 997

no i dobrze lac tych lobuzow blokersow, za komuny w pierdziel dostali i bylo na ulicach spokojnie nie to co teraz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pozdro 997

Maciek773 teraz to demokracja i policja wlos zerwie to pod sad idzie bo cos sie nie podoba i aby ja unizyc.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pozdro 997

kiedyś i tak większośc takich pojeb... psów co przesadza dostanie kulke :)

Jack Daniels rulezzzzzzz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pozdro 997

Niewiem jak to można być takim bezdusznym człowiekiem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pozdro 997

Szokujące- nie rozumiem tylko dlaczego obwiniacie za to mieczkosia997.

G a z e l a


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pozdro 997

bo to pies, jedna banda

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pozdro 997

upsss to hard

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pozdro 997

http://lomza......

za reklame sie placi
nie reklamuj tego gówna
nikt nie bedzie placic sms'em za dostep do albumu

pee ;/



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pozdro 997

Ejjjj przecież to nie polscy funkcjonariusze!!! O co Wam znowu chodzi... To jakiś angielski fotomontaż i tyle..



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pozdro 997

P.S a może pokazałbyś na forum np.taki link :

http://ww2.tvp.pl/2813,20050130172002.strona



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pozdro 997

Nie podciągajcie wszystkich pod jedną kreskę są żli policjanci i dobrzy, co nie znaczy że cała instytucja policji jest taka. To tak samo jak kibice, oprócz rozrabiających są jeszcze normalni i czy kibice zgodzą się z tym że wszyscy są wandalami ?
W każdej formacji są ludzie dobrzy i żli czy to kościół, polityka, policja czy szkoła lub wojsko. Nie oceniajmy zatem wszystkich jednakowo tylko dlatego że jacyś debile narobią bałaganu. To że policjant pobije niewinnego to tylko wina tego konkretnego policjanta a nie całej policji.
Osobiście nie znam żadnego policjanta, ale nigdy nie powiem że to podli ludzie. Wręcz przeciwnie, byłem kiedyś na imprezie gdzie policja musiała interweniować i zrobiła to bardzo "delikatnie". Nikt nie dostał pałami, nie był szarpany ani popychany, a byłoby za co bo bardziej pijani próbowali brykać, naśmiewali sie, ubliżali.
Nie oceniajmy społeczności po wyczynach jednostek.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pozdro 997

O czym wy wszyscy tu mówicie. Policja w Polsce gówno może, bo jak mocniej zainterweniuje to się tłomaczyć musi, z pracy ludzi zwalniają. Moim zdaniem prawo i tak trzeba zaostrzyć bo się gównażeria policji w twarz śmieje. Czasami przydałoby się kilka takich akcji w Polsce to by może ludzie spokojnie po ulicach chodzili. Mieczkoś nie przejmuj się chłopie i rób swoje:)

maggie:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pozdro 997

:D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pozdro 997

beerFun dzieki ! Jeśli przynajmniej jeden człowiek ma taka opinię jak Ty to naprawde warto się poświęcić i robić swoje... Widac że jestes czlowiekiem "myslącym" i patrzącym realistycznie na świat.

A co do zaostrzenia prawa to szkoda gadać... W Polsce "nielaty" poprostu MOGĄ WSZYSTKO. Np. 17sto letni chłopak zabije kogoś i grozi mu za to max.25 lat,przeciez to bezsens... Mając 17 lat czlowiek jest już chyba dorosły i ma świadomośc swoich decyzji.. Niestety politycy są innego zdania a szkoda...
Pzdr



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pozdro 997

2mieczkoś:
Jak fajnie, że podałeś przykład 17sto latka, który według prawa jest już dorosły i tak odpowiada przed sądem... lecz gdyby chciał oddać krew, to już inna bajka. Wtedy jest traktowany jako gnojek. Widzisz w tym sens? Jak tak to dalej rób swoje i głoś swoje bezdennie puste poglądy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pozdro 997

Wybacz ale oddanie krwi a zabójstwo to raczej nie to samo,prawda ?? Słyszałes o tym kolesiu co zabił Holendra?? Co w Polsce by mu zrobili?? No co?? Takiego odrazu powinno się na pieniek... A w Polsce samowolka...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pozdro 997

kochaniutek, nie masz racji. A fakt iż nasze prawo jest absurdalne to nie wina mieczkosia. Gdyby nie policja, na którą tak psioczycie to nie byłoby wesoło. Myslę, że zmienicie zdanie jak sami będziecie mieć dzieci...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pozdro 997

.... jak bedziecie miec dzieci,żony i jak kiedyś będziecie potrzebowali pomocy ze strony Policji. W życiu rózne sytuacje się zdarzają. Powiedzmy że teraz nienawidze strażaków i jadę ich tak jak Wy teraz Policję (oczywiście to tylko przykład) , a za pare lat zapali mi sie dom... i co wtedy??



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pozdro 997

"Widac że jestes czlowiekiem "myslącym" i patrzącym realistycznie na świat."
bo sie z toba zgadza??? chłopak ogarnij sie i spojz sam na swoje zycie, masz 23 lata a ciagasz sie z 17 letnim dzieckiem z patologicznej rodziny, twoj przyszły szwagier to złodziej, nie wiem jak teraz ale lubil to kiedys :P buhahahaa, twoja przyszla szwagierka zaszla w ciaze w wieku, nie pamietam ale chyba z 17lat, moze zacznij od najbliszego otoczenia a nie od razu walisz na glebokie moze!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pozdro 997

Moja przyszła szfagierka ?? Ej JA ty chyba pomyliłes mnie z kims innym :) Naprawde...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pozdro 997

P.S nie mam 23 lat i nie ciągam się z zadnym dzieckiem hahaha Boże kochany czlowieku jesteś porąbany...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pozdro 997

nie wydaje mi sie..



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pozdro 997

Może paru moich znajomych się wypowie... i potwierdzi że nie jestem tym o kim mówisz... :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pozdro 997

tak, a moj pradziadek mial nieslubne dziecko
jestem ZLA
a jak bylam mala, wzielam od mamy bez pytania na lody
tak, zlo tkwi w moich genach
no i moja sasiadka zdradzala meza, to bezsprzecznie moja wina

wiec mieczkos, nie wypieraj sie-jestes zly, bo ludzie, ktorych spotykasz na drodze swego zycia bladza;o]

wracajac do tematu, w niektorych postach az kipi agresja, a najsmieszniejsze i zarazem najtragiczniejsze jest to, ze te posty sa przeciw agresji

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pozdro 997

2bella: Taki paradoks ;P

2mieczkoś: Ogarnij się.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pozdro 997

mieczkos nei obraz sie ale Magdalenka to kiepski przyklad. Akurat ten link, ktory podales opisuje jedna z najbardziej nieudolnych i nieodpowiedzialnych(jesli chodzi o bezpieczenstwo ludzi) akcji Policji. A w filmiku maszi fragmenty z Polski przypatrz sie dobrze ;).



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pozdro 997

SN4P słuchaj! Akcja była źle dowodzona,przez nieodpowiednich ludzi.. ale to nie zmienia faktów.Każdy wie jakie były skutki tej akcji.. A tacy HWDPOWCY smieją się z tego i cieszą... bo zginęło tylu ludzi.Hee czy to jest normalne?? Człowiek śmije się ze śmierci innego człowieka...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pozdro 997

"Hee czy to jest normalne?? Człowiek śmije się ze śmierci innego człowieka..."
twoj kolega Mieczkoś cieszyl sie jak zabili ostatnio tego motocykliste, powiedzial ze to bardzo dobrze



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pozdro 997

Ten te temat jest juz zamknięty!!! Zginął na własne życzenie...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pozdro 997

Mieczkos Ty czytasz co ludzie pisza, czy tylko lebkach?? Teraz to Ty posluchaj jak bylo i co bylo zle zrobione, to wiem. Gdzie Ty widzisz w mojej wypowiedzi zadowolenie ze smierci Policjantow, ktorzy zgineli w Magdalence??



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pozdro 997

W Twojej wypowiedzi nie widze ale inne osoby takie zadowolenie wyrażaja,np. gość i nicku JA



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org