poniedziałek, 29 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Internetowa telewizja

Już mam dojść oglądania telewizji w tradycyjny sposób. Nie bawi mnie oglądanie reklam przerywane czasami filmem (takie mam wrażenie) Wkręcę się w jakiś film i nagle buch reklama która trwa i z 15 minut. No i zapominam co było przed reklamą albo w między czasie przełączę na inny kanał i tam się wkręcę w film i znowu taki sam scenariusz z reklamą. Znacie jakąś dobrą stronę gdzie można w internecie oglądać??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internetowa telewizja

Zanamy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internetowa telewizja

sa takie 3 miesiace 50 zl kosztuje taka przyjemnosc

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internetowa telewizja

Boslaw
\\kup,sprzedaj.
Spadaj trollu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internetowa telewizja

Weeb polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internetowa telewizja

Też nienawidzę właśnie oglądać filmów czy seriali w internecie, gdzie co jakiś czas włącza się reklama, oczywiście 10 razy głośniejsza niż to co oglądałem... Są niektóre strony, na których reklamy nie włączają się w trakcie, ale na początku jest wtedy zwiększona ilość. PRzynajmniej na darmowych stronach, nie wiem jak wygląda sprawa ze stronami płatnymi, może tam dają wytchnienie od reklam, skoro i tak pobierają już opłaty od użytkowników.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internetowa telewizja

Jest kilka miejsc gdzie można obejrzeć nawet najnowsze filmy ale tylko w wersji orginalnie tzn bez polskiego lektora lub napisow. Nawet na crackle.com można obejrzeć wprawdzie nie najnowsze ale legalne filmy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internetowa telewizja

Jak chcę obejrzeć film to idę do kina :P W internecie oglądam zazwyczaj seriale, ale w większości przypadków szukam właśnie po tytułach konkretnych produkcji i raczek nie korzystam z jednego portalu, na którym oglądam wszystko. Oczywiście w moim przypadku są to przede wszystkim darmowe strony. Może istnieje jakiś płatny serwis z dużą bazą filmów i seriali z regularnie wrzucanymi odcinkami (na bieżąco), ale ja oglądam dwa serial na krzyż i od czasu do czasu jakiś film, więc nie mam takiej potrzeby. Darmowe strony mi wystarczą.

werka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internetowa telewizja

http://rainierland.com/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internetowa telewizja

Ja mam kablówkę z nagrywarką i filmy, które chcę obejrzeć najpierw sobie nagrywam. W wolnych chwilach je później oglądam przeskakując wszystkie reklamy. Duża wygoda i zero stresu!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internetowa telewizja

Nagrywarka to też fajna sprawa, ale po pierwsze trzeba ją mieć , a po drugie to trzeba mieć troszkę czasu, by zgrać film bez reklam. Szukając w internecie natrafiłem na stronę http://goldvod.tv i wydaje się ona całkiem ciekawa do oglądania programów i filmów. A wy jak myślicie? Czy ktoś z Was miał do czynienia z tą właśnie stronką? Stronki, które polecacie też wydają się całkiem ciekawe, najważniejsze, żeby nie było reklam, bo reklamy są naprawdę denerwujące i spotykamy je na każdym kroku, nawet człowiek do kina pójdzie i spokojnie nie może sobie filmu obejrzeć, bo najpierw czeka go 20 min reklam przed filmem;/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internetowa telewizja


Nagrywarka to też fajna sprawa, ale po pierwsze trzeba ją mieć , a po drugie to trzeba mieć troszkę czasu, by zgrać film bez reklam. Szukając w internecie natrafiłem na stronę http://goldvod.tv/i wydaje się ona całkiem ciekawa do oglądania programów i filmów. A wy jak myślicie? Czy ktoś z Was miał do czynienia z tą właśnie stronką? Stronki, które polecacie też wydają się całkiem ciekawe, najważniejsze, żeby nie było reklam, bo reklamy są naprawdę denerwujące i spotykamy je na każdym kroku, nawet człowiek do kina pójdzie i spokojnie nie może sobie filmu obejrzeć, bo najpierw czeka go 20 min reklam przed filmem;/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internetowa telewizja

Oj chłopaki zajmują się pozycjonowaniem. Ale tak na serio jeżeli ktoś naprawdę szuka darmowej telewizji i jest nieco kumaty to może sobie zainstalować darmowy program KODI poszukać wtyczek do programu i telewizja z całego świata będzie dostepna.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internetowa telewizja

Wiesz sporo zależy od tego czy wolisz oglądać filmy, programy telewizyjne, reportaże czy może seriale. Z darmowych stron to jest ipla, tvnplayer. Tylko na nich zwykle można oglądać seriale, programy, ewentualnie reportaże. Jakoś nie trafiłam na dobry film na tych stron. Poza wyżej wymienionymi stronami jest jeszcze kilka innych, której wymagają rejestracji. Czasami wystarczy założyć konto, czasem trzeba wysłać jakiegoś smsa aktywującego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internetowa telewizja

Wydaje mi się że jeżeli nie chcesz reklam to idź do kina tam filmy są bez reklam masz premiery więc jesteś na bieżąco druga sprawa jest taka jak masz na 18 seans przyjdz 18:20 bo są reklamy :D. Tak serio to ja oglądam filmy wszystkie na hbo go albo na ipla tam jest bez reklam mam to wszystko w abonamencie jestem zadowolony odpalam sobie film zero reklam tylko sama przyjemność. Też są inne strony tak jak vodgold nie pamiętam jaką mają domene musiałbyś sobie poszperać na necie. Wydaje mi się że zawsze coś idzie znaleźć od tego jest google.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internetowa telewizja

Tylko vectra z nagrywarką!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internetowa telewizja

20 minutowe reklamy to lekka przesada. W internecie głównie seriale oglądam, albo filmy na DVD.

Jedyną rzeczą, jaką możemy wiedzieć jest to, że nic nie wiemy - i jest to najwyższy wzlot ludzkiej mądrości.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org