niedziela, 12 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
PELLET?

Witam, gdzie w Łomży lub może przez internet kupię dobrej jakości pellet w dobrej cenie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PELLET?

Zadając pytanie to się określ,jaki?
Jest grzewczy i wędkarski.

Niektórzy formułują zapytania jak dzieci.
Np.chcę kupić koc.Gdzie mogę?
Odp.Elektryczny,wełniany czy gaśniczy?

Np.chcę kupić bańki.
Odp.Na mleko czy do stawiania przy chorobie?


ITD.,ITD.,ITD.,I.........................

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PELLET?

GRZEWCZY!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PELLET?

Jak dużo potrzebujesz? my po rekonesansie w Łomzy zamówiliśmy ze znajomymi na spółę całego tira z okolic Bydgoszczy(taniej z transportem niz u producenta w Lomży!! ) tutaj albo cena z kosmosu lub zawartość grzewcza mierna w stosunku do ceny- patrz na parametry i certyfikaty ponieważ ma znaczenie wszystko ;-) tylko opał sie kupuje w czerwcu /lipcu teraz troche przepłacasz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PELLET?

wiem, że najlepiej wcześnie ale teraz akurat tak wyszło że nowy piec itp.....potrzebuje na próbę 1-2 tony

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PELLET?

W Łomży BioTehnik na Poznańskiej 90 (stara fabryka mebli) kupisz prosto od producenta

Ziomek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PELLET?

Moim zdaniem jednak znacznie lepszym rozwiązaniem są dobrej jakości piece klasyczne. My mamy instalację centralnego ogrzewania z Instaltermu i jesteśmy z tego bardzo zadowoleni. Nie ma żadnych problemów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PELLET?

już tu jest ten pajac polsun ze swoimi linkami.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PELLET?

Bardzo dobry jakościowo pellet z Pisza http://www.ekopal.pl/
Z tego co pamiętam to 870zł za tonę. Przy 3 tonach przywóz gratis.

Ten z Biotechnika też jest niezły - moim zdaniem b. dobry stosunek ceny do jakości.

Jaki masz piec?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PELLET?

870 za tonę to chyba drogo. Nie lepiej groszek?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PELLET?

Nie mam w tym żadnego interesu na chwilę obecną,i wypisywać tendencyjnie nie muszę ,ale pellety to porażka.Żaden pellet nie przekroczy te 18000kcal{chyba że ktoś sobie dorobi} przy czym przeciętny eko-groszek ma te najmniej 24-28000kcal a ceny zbliżone więc ...Co się opłaca bardziej baranki?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PELLET?

wpisuje się w google pelet i coś zawsze wyskoczy

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org