poniedziałek, 29 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Straż Miejska

Ale heca,myślałem ,że strażnicy miejscy są od pilnowania porządku,a tu okazuje się kto rozwiesza plakaty na łańcuchach wkoło skrzyżowań i zasłania widoczność kierowcom,własnie w tej chwili zdejmują od ul Rządowej a zakładają w kierunku Pięknej,na wprost lokalu wyborczego,może ktoś podżuci im parasolkę?.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Straż Miejska

skowronki czy to prawda, masz moze zdjęcie?

pytam serio czyje banery?

to może byc gruba afera

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Straż Miejska

niestety ani,telefonu nie miałem,ani aparatu ,a szkoda,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Straż Miejska

a banery domyślam się że Pani Krynickiej?
taka tam sobie pomoc straży miejskiej dla przewodniczącej rady

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Straż Miejska

Sam pis,możesz sprawdzić ,ani jednego nie ma zjeżdżając z ronda na Zjazd,wszystkie po drugiej stronie,tylko czemu po ciemku.można było w dzień.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Straż Miejska

No i bardzo dobrze, że zdejmują te plakatowe gęby z obrębu skrzyżowań, bo czasami wyjechać się nie da. Brawo strażniki miejskie;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Straż Miejska

Nie wiem za co tu bić brawo i komu? Plakaty, które zalały miasto podczas kampanii wyborczej nadal w wielu miejscach straszą. Proponuję podać nazwiska polityków, którzy nie potrafią po sobie posprzątać!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Straż Miejska

Jak wiesz to czemu nie podasz tylko czekasz aż ktoś to zrobi ...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Straż Miejska

Proszę bardzo: m. in. Zieliński (co najmniej 3 szt.) oraz Kołakowski - na ul. Sikorskiego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Straż Miejska

Widać o nich nie dba straż...

Temid

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Straż Miejska

widocznie dorabiają sobie u prywatnych osób ,które chcą się w danej kategorii wypromować ,bo co niby ma robić straż miejska skoro jest policja?

Pomysłowo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Straż Miejska

A na Zawadzkiej między venedą i stokrotką plakaty Zielińskiego wiszą co 50 metrów!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org