wtorek, 21 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Studia Podyplomowe PWSiP w Łomży.

Witam

PWSiP w Łomży organizuje studia podyplomowe, które pozwalają uzyskać kwalifikacje pedagogiczne. Zapraszam chętnych do zapisania się na studia. Nie mam zamiaru uprawiać pseudoreklamy, ale nie zebrała się jeszcze grupa umożliwiająca start kierunku, a bardzo mi na tym zależy :)
tel.: 86 216 82 72

Z góry dziękuję za zainteresowanie tematem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Studia Podyplomowe PWSiP w Łomży.

I co udało się? Zawsze możesz poszukać poza Łomżą :) A jakby ktoś szukał notatek ze studiów to polecam zajrzeć tutaj

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Studia Podyplomowe PWSiP w Łomży.

Ja kończyłam szkołę w Toruniu: http://www.wsb.pl/torun/kandydaci/studia-i-stopnia/kierunki-i-specjalnosci/prawo-w-biznesie i jestem zadowolona ze swojego wyboru więc jeśli nie zbierze Ci się grupa może zwyczajnie poszukaj innej szkoły/innego kierunku?Zalezy też co Cie interesuje i w jakiej dziedzinie czujesz sie dobrze!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Studia Podyplomowe PWSiP w Łomży.

A jaki jest koszt?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Studia Podyplomowe PWSiP w Łomży.

Większość ludzi nie zdaje sobie zupełnie sprawy z tego, ile kosztuje życie studenta. Poza czesnym dochodzą koszty związane z zakupem książek, dojazdami czy noclegami.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Studia Podyplomowe PWSiP w Łomży.

Ja również wybrałam studia podyplomowe poza Łomżą, a dokładniej w Krakowie http://www.podyplomowe.wse.krakow.pl/ i jestem szczęśliwa ponieważ udało mi się również tam znaleźć dobrze płatną pracę. Niestety nie każdy może pozwolić sobie na taką przeprowadzkę więc fajnie, że i tutaj w mieście organizowane są takie studia.

Dzień dobry kochani! :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org