poniedziałek, 06 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Fryzjer

Wie ktoś, który fryzjer potrafi doradzić odpowiednią pielęgnację włosów? Moja fryzjerka zajmuje się tylko \"robieniem\" fryzury, świetne cięcia, farbowanie itd. ale pielęgnacją się nie zajmuje.
Mam już dość marnowania pieniędzy na \"polecane\" odżywki, które oprócz pozostawienia po sobie ładnego zapachu na włosach nic nie robią. Zaczęłam eksperymenty z olejowaniem, ale też chyba nie do końca ten olej służy moim włosom. Wolałabym skorzystać z porady fachowca, niż szukać po omacku w internecie i eksperymentami szkodzić sobie zamiast pomóc.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fryzjer

T jest poważny problem,akurat na forum

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fryzjer

Jeżeli jesteś atrakcyjną kobietą i wytworną damą to wystarczy umyć włosy szamponem pokrzywowym i git. Jak jesteś pasztetem to żadne cuda fryzjerskie nie pomogą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fryzjer

@ fryko :
A skąd mam dowiedzieć się o umiejętnościach fryzjerów? Tu jest ich mnóstwo, a ja chodzę od wielkiego dzwonu, więc byłam u trzech fryzjerek i od jakiegoś czasu zaglądam do jednej, która mi najbardziej odpowiada.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fryzjer

To prawda.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org