poniedziałek, 06 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kandydaci z Łomży ...

Zastanawiam się coraz częściej w jakim kierunku idzie nasze społeczeństwo, coraz bardziej podzielone, a przede wszystkim zajadłe. Jak gorące są podziały świadczy fakt, że nawet w śród moich bliskich znajomych nikt nie rozmawia o polityce czy o tym na kogo głosować. Z prostej przyczyny osoby, które się szanują, w rozmowie czy PIS, SLD, PO, Korwin czy co tam jeszcze potrafią pokłócić się tak że iskry lecą !

Łomża od lad dostaje w d*** bo nie mamy godnego reprezentanta lub reprezentantki bo wszyscy mają na nas wywalone... Na kogo głosować ?

Lech Antoni Kołakowski - Poseł od 3 kadencji interpelujący tylko przed wyborami, na którym poznała się chyba cała Łomża (ale pewnie nie okolice :) )

Bernadeta Krynicka - Przewodnicząca rady miasta Łomża, wystawiona na listy najprawdopodobniej by zagrać na nosie wyżej wymienionemu Posłowi ... W swoim dorobku ma wiele ... ale w mojej ocenie nieudanych posunięć.

Michał Hoffman - Człowiek zapamiętany głównie ze spotu wyborczego w którym umiejętnie gestykulował rękoma, no takiemu nie umiał bym zaufać. KNP raczej nie przekroczy progu wyborczego więc oddanie głosu na niego to głos stracony.

Piotr Serdyński - Małolat z jajami, odważnym hasłem przez co mam wrażenie został zauważony przez media, bo inaczej pewnie nie miał by się siły przybić. Mam wrażenie, że ma wiedzę chęci i determinacje. I pewnie nawet jak by nic nie zrobił to i tak było by to więcej niż pierwszy opisany Pan.

To chyba jak dotąd jedyni kandydaci z naszego miasta na których warto oddać głos, który nie będzie stracony. Pytanie jest jedno dlaczego jest tak cicho przed tymi wyborami... Zero konferencji, zero rozmów z ludźmi, czy oni wszyscy myślą że wystarczy rozrzucić ulotki i rozwiesić banery ? No przepraszam, jako jedyny chyba w miarę aktywnie próbuje działać ten najmłodszy od atrakcyjnej Łomży :) ale czy to wystarczy ?

Ps. Nie jestem ani za Pisem, ani za Peło ale może podyskutujmy co gdzie z kim i po co ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kandydaci z Łomży ...

No i teraz trzeba zgnoić konkurencje jest okazja i zaraz się zacznie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kandydaci z Łomży ...

Ani Pis ani Po...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kandydaci z Łomży ...

Pani Kryynicka mówiła ze jest nie zalezna ,a teraz startuje z listy PIS ,cos mi tu nie pasuje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kandydaci z Łomży ...

zlodziejeeeeeeeeeeeee i dooopaaaaaaaaaaaaa pozdro dla kumatych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kandydaci z Łomży ...

Tylko PiS!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kandydaci z Łomży ...

jeeeeeepaaaaaaaacccccccccccccc polske co sama sie sprzedalaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kandydaci z Łomży ...

To głosujcie na PiS i zaraz wam aż w pięty zajdzie po tym jaki dadzą poPiS.
Wolałbym się mylić!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org