poniedziałek, 06 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Ślub u Kapucynków

Witajcie mam pytanie odnośnie zawarcia sakramentu małżeństwa u Braci Kapucynków , czy ktoś brał tam ślub w niedalekiej przeszłości i ile płaciliście ? Słyszałam, że \"co łaska\" zostalo wzniesione i ceny są takie jak w pozostałych kościołach... Pozdrawiam i z góry dzięki za odpowiedź.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ślub u Kapucynków

JA bralem i co laska oznacza co laska. Inne koscioly maja cenniki im wiekszy ******** tym wiecej sie ceni.

Dzeyson

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ślub u Kapucynków

dasz 20 zł i na pewno Ci nie odmówia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ślub u Kapucynków

U Kapucynkow nigdy nie bylo i pewnie nie bedzie cennika:P placisz co łaska... chcesz wspomoc klasztor dajesz wiecej, nie masz kasy to dajesz mniej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ślub u Kapucynków

Błogosławieni, którzy niewiele widzą i niewiele mówią. Za dwadzieścia zł. to dwa kilogramy karkówki możecie sobie kupić u gospodarza.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ślub u Kapucynków

Kapucyni na mercedesy nie zbierają także jest co łaska.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ślub u Kapucynków

Co łaska ale jakaś przyzwoitość obowiązuje i trzeba się w miare swych możliwości się poczuć. Na wódę na wesele to i 5 tys nie żal ale na ślub to i 200 zł za dużo by było. Kultura i przyzwoitość obowiązują wszędzie. Dawniej nie mówiło się co łaska tylko na honor, dodać trzeba że kiedyś to słowo wiele znaczyło i było cenione bardziej niż pieniądz ale dziś przeszło wiele dewaluacji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ślub u Kapucynków

Franio11 - popieram w całej rozciągłości. Na weselicho, limuzynę, kamerzystę i zespół idą grube tysiące, a na sam sakrament szkoda 200 zł. Żal :/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ślub u Kapucynków

po 1. limuzyny , kamerzysty i zespołu nie bierzemy wódy tez nie bedzie w mega dużych ilościach, robimy skromne przyjęcie dla rodziców i świadków, dlatego liczy się każdy grosz....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ślub u Kapucynków

Witam!
Myślę, że jak dacie 500 złotych to będzie ok. Jednocześnie radzę zakończyć ten bzdurny temat.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org