poniedziałek, 06 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
skarga na ordynatora.

Mam pytanie gdzie można złożyć skargę na lekarza ordynator odzialu w lomzy. Jak nie dasz cos do reki to cie potraktuje jak zwierzę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skarga na ordynatora.

Było dać ordynator tys człowiek.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skarga na ordynatora.

A jaki oddział??

Klid

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skarga na ordynatora.

zgłoś do tv niech prawda wyjdzie na jaw,interwencja,uwaga itp

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skarga na ordynatora.

Chyba dyrektor jest zwierzchnikiem wszystkich pracowników.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skarga na ordynatora.

do NFZ lub do rzecznika praw pacjenta

DiDi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skarga na ordynatora.

W takich przypadkach szkoda fatygi. Nic nie zdziałasz, są nietykalni!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skarga na ordynatora.

Ten nasz szpital to jakieś szambo , nie tak dawno miałem mozliwośc być na oddziale wewnętrznym i to co tam sie dzieje to zgroza. Pielęgniarki sa opryskliwe i bardzo nie przyjemne i nie wybredne w komentarzach w stosunku do pacjentów i odwiedzajacych. Gdybym nie wiedział że to jest ich praca to odniósłbym wrażenie że są tam za karę :-). Wydawać by sie mogło że ludzie chorzy wymagaja troski zrozumienia i opieki także od personelu ,a której w żaden sposób nie mogą otrzymać od pseudo pielęgniarek. Nie chce uogólniać bo byłem tam tylko raz i może trafiłem na tą gorszą zmianę. To tak tylko ogólnie bez szczegółów.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skarga na ordynatora.

Zgadzam się ze szpital w lomzy to szabo. Czy ten k..... Dyrektor szpitala wie jakich ma lekarzy!!!chamstwo i olewanie pacjenta wielka laska ze maja ci ratować życie.ale do prywatnych gabinetów to cie chetnie .cdn.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skarga na ordynatora.

Ryba psuje się od głowy czyli pan dyrektor i pani dyr.

anka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skarga na ordynatora.

Oni chcą tylko wykonania kontraktu z nfz i przez ten pryzmat patrzą na
pacjentów choroby ich nie interesują a jak będą mieli zysk to szpital
zrabią swoim prywatnym folwarkiem.

anka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skarga na ordynatora.

niestety nie wiem, ale również mam bardzo przykre doświadczenia z łomżyńskim szpitalem! Pewien lekarz w Białymstoku powiedział, że często trafiaja do nich pacjenci z łomżyńskiego szpitala w stanie krytycznym i dopiero w białostoccy lekarze doprowadzają ich do zdrowia..

_________________________________________________________

:) :) :)
:) :)
:)
__________________________________________________________

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skarga na ordynatora.

Oni lecząc na NFZ są konowałami dopiero
leczenie prywatne z konowała rodzi lekarza.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skarga na ordynatora.

bless, sami bogowie w tym Białymstoku. Podziel sobie to środowisko na konowałów - dusigroszy i normalnych ludzkich lekarzy. Przy okazji po takim tekście z ust doktorka białostockiego - konował z pewnością, bo taki samozachwyt, narcyzm, na bank choroba psychiczna- ja bym nie ryzykował. Normalnych lekarzy, znajdziesz również w Łomży.Problem w tym, że specjalistów jest mniej. Nie wrzucajcie wszystkich do jednego worka, świadczą nawet wpisy na forum (sami sobie polecacie) Podejście do \"klienta\" dotyczy również pielęgniarek, mechaników, kasjerek w sklepie, czy urzędników zus-ie. Wszystko zależy od człowieka nic więcej. Że lekarzy normalnych jest coraz mniej, to wina systemu, śmieszna, sztuczna konkurencja między szpitalami i lekarzami.
Co jeszcze - w państwowych placówkach ogólnie panuje nepotyzm a z nim niekompetencja urzędników, wielkie braki w strategicznych komórkach, np księgowość, logistyka... bo tak szczerze mówiąc, kto z dobrze wykształconych ludzi przyjdzie pracować za 1300 -1800 zł? Wiadomo nie wszyscy, ale ...

Dyrektorzy traktujący szpitale jak własny folwark, za wszelką cenę chcą udowodnić, że są cudotwórcami ekonomicznymi i za zwyczaj wizja polega na zmniejszeniu ilości personelu (jedynie średniego). Noc, 40-ka pacjentów, śpiący królewicz lekarz po wcześniejszym dyżurze w innym szpitalu i dwie pielęgniarki, które zamiast u pacjenta siedzą przed komputerem i klepią po kilka godzin w klawiaturkę, bo mają taki prykaz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skarga na ordynatora.

W tym szpitalu dla dyrektora najpierw jest papier a potem chory ze swymi
problemami , bo i z jakiej racji górnik ma znać się na chorobach.

anka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skarga na ordynatora.

zorro, nie narzekaj. Jeszcze niedawno w łomżyńskim szpitalu większość dokumentów było wypisywane ręcznie.
Teraz nastała era informatyzacji w szpitalu. Dosłownie wszystko wpisują do i za pomocą komputera, nawet zużycie papieru toaletowego. Mega pełna informatyzacja.
Zapomniałem dodać, że musi być również wersja papierkowa wypisana ręcznie.
Brawo!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skarga na ordynatora.

Nie ma jednak co narzekać jak chory ma tam miejscówkę z basenem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org