poniedziałek, 27 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kablówka z IST

Korzysta ktoś może z usług tv IST - JAMBOX tv kablowa. Vectra zaczyna działać na nerwach i szukam alternatywy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kablówka z IST

Ponoć INTROLAN wprowadza do sprzedaży telewizję cyfrową. Zawsze dużo lepiej dogadywać się z lokalnym operatorem .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kablówka z IST

Poprzednie dekodery były słabe, obecne są poniżej poziomu. Długą się włączają, niespodziewanie się wyłączają. Zazwyczaj trzeba je resetować i czekać, aż ponownie się włączą. Trzeba mieć nerwy ze stali ;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kablówka z IST

czemu Vectra zaczyna działać Ci na nerwach, mam od nich sygnał od kilku lat i wszystko jest ok, ostatnia awaria była może 2-3 late temu i to może kilku godzinna

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kablówka z IST

Rzeczywiście taka poważna awaria to była może ze dwa lata temu. Tylko że zdarzają im się przerwy w dostawie sygnału tv, jak nie na wszystkich, to na niektórych kanałach, a internet czasami zamula. Z dekodera jestem zadowolony (mam z nagrywarką). Jeżeli u Ciebie szwankuje, to może zgłoś i poproś o wymianę.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kablówka z IST

Co spowodowało że szukam zmiany? Taki oto fakt - płacę regularnie zgodnie z umową za pełny pakiet canal plus (zgodnie z cennikiem obowiązującym w dniu podpisania umowy - trochę czasu już minęło) aż tu nagle znika z c+ liga hiszpańska, włoska, francuska czyli to co mnie najbardziej interesuję. Pozostaje jedynie liga mistrzów i nasza \"ekstraklasa\" Za to od tego momentu Vectra bez jakiegokolwiek uprzedzenia Vectra podnosi mi opłaty za c+. Czyli płacę więcej za mniej. Szukam kanału Eleven Sport i znajduję, gdzie? U innych operatorów tv kablowych. A jak wygląda konkurencja kablówek na osiedlach? No właśnie. Tego tematu lepiej nie rozwijać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kablówka z IST

Coś przegapiłeś, Vectra uprzedzała o podwyżkach za C+, w kwietniu podajże. Zresztą i bez uprzedzenia można było się tego spodziewać, trzeba tylko śledzić branżę.
Aha, ja też spadam z Vectry, bo podobno mają wyłączyć Minini+ i Teletoon+...

_________________________________________________________________
http://www.michalkiewicz.pl/
https://myslpolska.info/
http://kresywekrwi.blogspot.com/?m=0

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kablówka z IST

Sarkazm. Tak?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kablówka z IST

Ja już dawno uciekłem z kablówki, ciągle zmieniała się zawartość pakietów.
Doprowadzało mnie to do szewskiej pasji, potem jakiś czas miałem talerz sat.
A teraz przestałem oglądać TV.
Czytam książki, mam więcej czasu i nie wkurzam się na polityków i manipulujące ciemnym ludem media.
Luzik ;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org