sobota, 04 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
swojskie wędliny

gdzie w łomży mogę znaleźć sklepy ze swojskimi wędlinami , wędzonymi a nie barwionymi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: swojskie wędliny

smieciowe zarcie juz przestaje smakowac powoli:D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: swojskie wędliny

łomżyńska wędzarnia sklep firmowy na Wyszyńskiego i kazańskiej oraz nowogrodzkiej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: swojskie wędliny

Na nowogrodzkiej u łepka. Je*ać gmo!

Pomysłowo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: swojskie wędliny

najlepiej wędzic samemu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: swojskie wędliny

unia nie pozwala , zabronione uwaga jestesmy w euroooooo eeeeutrooooo buahahaha czarnuchy juz pukaja do drwi nara biedny sasiedzie hehe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: swojskie wędliny

czarnuchy już tu jadą i mają strasznie nabrzmiałe.. po długiej podróży, polki przywitają już ich należycie godnie przysłowiowym chlebem i solą :D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: swojskie wędliny

Raczej ciężko będzie najlepiej popytaj znajomych jeśli chcesz 100










Lepiej popytaj znajomych kto wędzi swoje mięsko tam będziesz miał swojskie oczywiście i cena będzie inna ale niebo w gębie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: swojskie wędliny

nie jestem za tym żeby nas zalewała masa ludzi uchodźców ale twój post nadaje się kartoflu co najmniej na wywalenie z 4lomza

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: swojskie wędliny

Łomżyńska wędzarnia na pewno. A czy jeszcze gdzieś to nie wiem...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: swojskie wędliny

Wędzą na Nowogrodzkiej jest szyld. Zapekluj i Ci uwędzą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: swojskie wędliny

sklep Masarnia Bocki, przy dworcu PKS, bardzo smaczne swojskie wędliny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: swojskie wędliny

Oczywiście najlepiej wędzić samemu ale nie każdy ma na to warunki. Myślę że jak ktoś zadaje pytanie to idiotyczne odpowiedzi nawołujące do nienawisci rasowej powinny być usuwane przez administratora.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: swojskie wędliny

moja dzisiejsza produkcja


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: swojskie wędliny

Samemu najlepiej wędliny robić. Przynajmniej się wie co tam jest.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: swojskie wędliny

CZad!!! aż ślinnka cieknie! :)

tu mi najlepiej...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: swojskie wędliny

na dworcu sklep z Bociek , domowa wedlina , firma Kargul i pawlak -wedliny naprawde super kupuje w blaszaku i na bawelnie w sklepach PPS. wczoraj widzialam w farmerze tez tej firmy.

nawet jeśli będziemy krzyczeć, głupiec nic nie zrozumie
Katon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: swojskie wędliny

Możesz sprawdzić na mapie gdzie znajdziesz jakiś dobry sklep mięsny http://www.wieprzopedia.pl/mapa , sprawdziłem gdzie w mojej okolicy są dobre sklepy, udałem się do jednego i powiem ci że sprzedają tam naprawdę dobre wędliny

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: swojskie wędliny

Najlepiej uwędzić wędliny samemu. Tylko wtedy mamy pewnośc co jemy, bo widząc wędliny na półkach supermarketów, czasami aż boję się pomyśleć co tak na prawde jest w środku. VIP_1 czego używasz do opakowania uwędzonych wędlin? Ja zazwyczaj kupuję folię lub osłonki na http://www.nomaxtrading.eu/pl/oslonki-viscoflex

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: swojskie wędliny

VIP ale masz zajefane wyroby. Ja wędze jutro tylko zamiast kurczaka mam indyka bo więcej mięsa :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org