środa, 01 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Adwokat w Łomży

Witam
Poszukuję adwokata który zająłby się sprawą na podstawie Art. 560. § 1
Zakupiłem u firmy maszynę stolarską która po 2 tygodniach się zepsuła, odesłałem im do naprawy silnik a oni ponownie przysłali mi zepsuty.
Na podstawie w/w artykułu domagam się zwrotu pieniędzy, tymbardziej, że musiałem zakupić kolejną taką samą maszynę
Kogo polecicie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Adwokat w Łomży

r.pr. T. Lewandowski

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Adwokat w Łomży

Białystok : Agnieszka Zemke-Górecka

[ na temat lokalnych samych swoich nie wypowiadam się aby jutro nie być pozwanym za zniesławianie i naruszanie dóbr osobistych których nie poruszałem ,często od dawna nieporuszanych , a mógłbym i to nawet wielokrotnie]

sami swoi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Adwokat w Łomży

byle nie fabiański

Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Adwokat

Jeśli chodzi o porady prawne, to ja zawsze polecam korzystanie z kancelarii adwokackich spoza miejsca zamieszkania - z jednego powodu... w mieście, w którym mieszkasz wszyscy z palestry się znają... i ręka rękę myje. A jeśli Twoją sprawę poprowadzi osoba z zewnątrz, to jest szansa na to, że będzie spoza tego układu. Dlatego polecam Ci sprawdzoną osobę Henryka Raszewskiego z Konina, tutaj wszyscy na hasło adwokat Konin wspominają właśnie o jego kancelarii, która specjalizuje się w prawie cywilnym i prawie handlowym. Z resztą decyzja należy do każdego indywidualnie.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Adwokat w Łomży

Adwokat z Olsztyna jutro t/j 23 (środa ) będzie w Łomży tel. 604 421 451

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Adwokat w Łomży

Zgadzam się moją przedmówczynią. Ja sam korzystam z porad adwokatów spoza mojej miejscowości, gdzie adwokatów można policzyć na palcach u ręki. Jeżeli chodzi o odszkodowania Konin to ja korzystałem z pomocy Pani Rity Miling - byłem bardzo zadowolony - moim zdaniem jest jedna z lepszych specjalistów w tej dziedzinie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Adwokat w Łomży

...po co do takiej prostej-oczywistej sprawy adwokat..?, jak masz dokumenty transakcyjne i reklamacyjne to wypełnij wniosek o sądowy nakaz zapłaty o ile wartość sporu nie jest zbyt duża...najpierw wystosuj do kontrahenta żądanie-wezwanie do zapłaty, a po terminie wal pozew.

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org