niedziela, 05 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
gdzie można w Łomży odzyskać dane z dysku

Witam,
ostatnio miałem przykry incydent. Spadł mi dysk zewnętrzny z komputera i przestał działać. Zależy mi na odzyskaniu samych danych, a jak by dało radę to i naprawieniu całego dysku.
Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie można w Łomży odzyskać dane z dysku

600319320

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie można w Łomży odzyskać dane z dysku

up

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie można w Łomży odzyskać dane z dysku

IPH akademicka 20/124 1p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie można w Łomży odzyskać dane z dysku

Proponuję spróbować tutaj http://www.lapart.pl/odzysk/ Dla mnie już dwukrotnie odzyskali dane - z laptopa i nawet z pendriva. Zwykle wysyłam im sprzęt do naprawy pocztą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie można w Łomży odzyskać dane z dysku

Może tutaj http://laptonik.pl/oferta/odzyskiwanie-danych/? Dobrze zapakuj, odeślij i myślę, że pomogą. Tylko nic samodzielnie nie próbuj odzyskiwać, bo to tylko więcej szkód narobi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie można w Łomży odzyskać dane z dysku

xeromax - nie sugeruj się linkami tych trolli powyżej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie można w Łomży odzyskać dane z dysku

Jezeli masz smykalke to rozbiera obudowę i wyciągnij dysk, zluz wzystko spiwrotem i sprobuj czy zadziala, jezeli nie do wyciagnij dysk. Delikatnie nim pomagaj i jezeli słyszysz luźne części w środku to albo przyjmij stratę albo przygotuj się na wydatek gdyż taki dysk będzie wymagał prawdopodobnie przeszczepu czesci.Jeżeli wszystko wygląda ze jest ok to spróbuj podpiąć dysk bezpośrednio do kompa poprzez kabel sata, może zadzialac jeżeli kontroler w obudowie jest uszkodzony ale dysk jest ok. Gdy to nie zadziala możesz spróbować podpiąć dysk zewnętrzną taśma sata, włożyć dysk do zamrażalnika i po paru godzinach schładzania spróbować go odpalić. Jezeli zadziała to przerzucić szybko dane do komputera.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org