wtorek, 07 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kantor w Łomży

Nawet nie wiedziałem że u nas tyle kantorów strefawalut.pl/kantory/lomza gdzie euro można wymienić najtaniej i gdzie się da targować ??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kantor w Łomży

Ja zawsze chodzę do kantoru obok 4plus,niedaleko apteki i Żaka.Jak sprzedajesz większą sumę pieniędzy to da się ponegocjować,pewnie jak wszędzie.
Za to Pan,który tam pracuje jest naprawdę miły,oby więcej takich uśmiechniętych ludzi :)

Życie to nie bajka,życie to je walka! ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kantor w Łomży

Też polecam kantor u tego Pana przy 4plus! a nie polecam na Mazowieckiej pod filarami, wszędzie tylko nie tam :P

_________________________________________________________

:) :) :)
:) :)
:)
__________________________________________________________

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kantor w Łomży

Z NIECIERPLIWOŚCIĄ CZEKAMY NALINK

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kantor w Łomży

Również polecam kantor przy 4Plus, facet miły, uśmiechnięty i pożartuje. Na Legionów przy skrzyżowaniu z Polową też są 2 kantory obok siebie, też spoko i chyba ceny nieco lepsze niż przy 4Plus.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kantor w Łomży

Najlepsze ceny są na mieście, na przeciwko piekarni przy seminarium..(chociaż w zależności może od waluty),a w ogóle naj najlepsze polecam sprzedać na internetowych kantorach, t.j. cinkciarz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kantor w Łomży

tylko internetowe kantory

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kantor w Łomży

A ten kantor przy Legionów... dobre tam mają kursy? Chodzi o wymianę euro na złotówki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kantor w Łomży

A co, pewnie masz 50 Euro i bedziesz się targował?! hehehe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kantor w Łomży

Jeśli jest to niewielka kwota to nie ma w sumie takiego duzego znaczenia czy jest tam jeden czy dwa grosze drożej. Ale jeśli jest to duża kwota tao czy nie lepiej jest skorzystać z kantoru internretowego? Sam dość często w ostatnim czasie wymieniałem pieniędze. Założyłem sobie konto walutowe oraz korzystałem z usług kantorów internetowych. Jest to o wiele lepsze rozwiązanie bo dzięki temu możesz sporo zaoszczędzić a takie kantory zwykle mają o wiele lepsze ceny walut. Zobacz sobie sam:
http://ergokantor.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kantor w Łomży

Gorąco polecam internetowy kantor. Zawsze najpierw sprawdzam w takim kursy walut, które zawsze są lepsze niż w standardowych kantorach i koniec końców od razu w nim wymieniam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kantor w Łomży

Dokładnie, jeśli wymieniasz więcej sprawdź czy nie opłaca się wymienić przez Internet. Kantory internetowe mają dużo lepsze kursy niż stacjonarne. sprawdź tu www.xchanger.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kantor w Łomży

Ja polecam Rkantor.com możesz wpłacić i wypłacić walutę w oddziale raiffaisen w Łomża na ul. Sikorskiego 239 a wymienić online. Mają fajniejsze kursy no i są offline

Robert.A

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kantor w Łomży

spadaj

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org