wtorek, 30 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Yanosik

Chciałbym się zapytać czy warto kupic, i czy dużo osób korzysta z tego urzadzenia w Łomży. Dziekuje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Yanosik

ja używam i jestem zadowolony tyle razy ocalił mnie przed mandatami korkami

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Yanosik

Masz za darmo w sklepie play jest super

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Yanosik

A na jakiej zasadzie dziala ten yanoisk?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Yanosik

Tak to prawda ale wtedy mam zajęta komórke,a po 2 to mam na komórce ale nie dziłała mi

ciagle szuka sygnału nie wiem czemu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Yanosik

dużo pisania , jesli mozesz wpisz hasło i zobaczysz dokładnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Yanosik

Działa w każdym telefonie z androidem i gps, czyli praktycznie w każdym współczesnym telefonie. Trzeba jeszcze mieć transmisję danych włączoną.
Program jest świetny. Parę razy uniknąłem mandatu ale także ostrzega przed zagrożeniami na drodze.
Także instalujcie i korzystajcie bo warto a im więcej ludzi korzysta i zgłasza tym lepszy to jest system.

Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Yanosik

Mam własnie telefon z androidem,i gps , mam właczoną transmisję danychi nic ,cały czas szuka sygnału gps, nie wim co robic moze ktos mi podpowie czemu tak się dzieje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Yanosik

Witam, mam Yanosika w Noki pod Windows Phone 8.1. U mnie śmiga bez zarzutu i jak na razie nie trafiłem na nic lepszego :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Yanosik

Super właśnie pokonalam pierwszy raz trasę nią 500km to nawigacja przy niej wysiada

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Yanosik

ja też pierwszą trasę pokonałem nią ze 25 km to nawet mi się pić nie chciało a była burza tak więc polecam tak jak modzelka .



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org