wtorek, 21 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Mila (dawne Polo) Łomża Wyszyńskiego

Chciałbym się dowiedzieć co myślicie o obsłudze w sklepie Mila dawne Polo na ulicy wyszyńskiego. Mam tam ciągle problemy z paniami na mięsnym i z kierowniczką.
Ciągle przy mięsnym trzeba stać i czekać aż pani łaskawie podejdzie i obsłuży oczywiście nie każda ekspedientka ale są 3 niemiłe bo reszta poszła na wojska polskiego. Możecie wypowiedzieć się na temat Mili.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mila (dawne Polo) Łomża Wyszyńskiego

obsługa jak w każdym sklepie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mila (dawne Polo) Łomża Wyszyńskiego

nie mam problemu z Milą bo tam nie kupuję :

- mięso kupuję świeże w sklepach mięsnych lub osiedlowych gdzie też mają świeże mięso [ jest kilka ]

- inne produkty też kupuję w osiedlowych sklepach - do sklepu idę po to co potrzebuję , a nie żeby oglądać 0.5 hektara ekspozycji

ceny na produkty trwałe są podobne ,ale w osiedlowych są towary wyższej jakości [ w marketach sieciowych : Mila , Biedronka , Lidl, Kaufland , Tesco jest dużo produktów tz robionych na zamówienie sieci i zawartość surowca w produkcie często jest poniżej 40% , zwyczajnie szkoda zdrowia aby kupować podróbki kiełbasy lub tanią chemię która nie działa ]

jeśli traktują Ciebie gdzieś nie miło to nie musisz tam chodzić , za swoją kasę sama wybierasz gdzie kupujesz i np \" Dobre bo Polskie\"

sami swoi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mila (dawne Polo) Łomża Wyszyńskiego

Jest tyle sklepów w Łomży, że można robić zakupy tam gdzie dobrze się czujemy. Nie ma co na forum narzekać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mila (dawne Polo) Łomża Wyszyńskiego

Dokładnie jak się nie podoba to należy zmienić

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mila (dawne Polo) Łomża Wyszyńskiego


Jest tyle sklepów w Łomży, że można robić zakupy tam gdzie dobrze się czujemy. Nie ma co na forum narzekać.

Pomyliles miasta o 140 km

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mila (dawne Polo) Łomża Wyszyńskiego

Dodam jeszcze, że tiry dowożące towar do tego sklepu mają problemy z równoległym parkowanie. Jest tam znak by parkować równolegle d rampy. Wiem że tam mało miejsca, ale parkowanie w poprzek drogi to przecięcie. Zdarza się nawet tak, że całkowicie uniemożliwia to dojście do pobliskiego przedszkola. W czerwcu na przeciśnięcie się z dzieckiem było może 20cm między słupem a tyłem tira. Wiem, że kierowcy irów są przepracowani, ale tutaj przekraczają granicę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org