niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Wykrywacz metali cd.

Witam
Kupiłem sobie niedawno wykrywacz metali, dodam że jestem początkujący w tej dziedzinie. Szukam osób które trochę są już w tym obeznani na jakieś wspólne wypady. GG: 6077790.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wykrywacz metali cd.

cześć, jaki wykrywacz kupiłeś?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wykrywacz metali cd.

Smętek HS3

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wykrywacz metali cd.

a czego chcesz szukać monet czy militarki?

.........................................................................

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wykrywacz metali cd.

Sie masz. Byłeś już gdzieś na wykopkach, znalazłeś coś? Jest ciekawa strona o poszukiwawczych pasja-eksploracja.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wykrywacz metali cd.

Hej
Jeszcze nigdzie nie bylem, wykrywkę mam dopiero od tygodnia, z chęcią bym się gdzieś wybrał, ale nie wiem gdzie uderzyć. Co do czego chcę szukać to i militaria i monetki. A wy Panowie coś poszukujecie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wykrywacz metali cd.

StalowaŁapa, kfz.251 i Pareslow czy posiadacie jakieś wykrywki ? Poszukujecie trochę ? Może jakiś wspólny wypad ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wykrywacz metali cd.

Jak mam czas, a ostatnio go brak to trochę chodzę. A tak poważnie to czekam aż orać zaczną bo rzysko prawie w kolana i ciężko się chodzi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wykrywacz metali cd.

No tak, to już nie długo. Ja myślę że w tym tygodniu gdzieś wyskoczę wypróbować sprzęt.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wykrywacz metali cd.

Dużo ludzi teraz jest co chodzą nie to co kilka lat temu, teraz trzeba trochę poczytać żeby coś znaleźć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wykrywacz metali cd.

Ja myślę że trzeba gdzieś uderzyć poza Łomżę w stronę Wizny, na jakiś pola, łąki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wykrywacz metali cd.

Pareslow długo już się tym zajmujesz? Może jakiś wypad wspólny?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wykrywacz metali cd.

Zobaczymy jak będę miał czas. Wizna i okolice tak oblatane jak swinski ryj po korycie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wykrywacz metali cd.

Może nie wszytko zostało oblatane może coś jeszcze zostało. Ja bym polatał w okolicach Krzewa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wykrywacz metali cd.

Czy jest ktoś jeszcze z Łomży i okolic kto lubi poszukiwania i ma ochotę na wspólne wypady?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wykrywacz metali cd.

Zapraszam do rozmowy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wykrywacz metali cd.

a co ty z krzewa? masz jakies informacje o tej miejscowosci?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wykrywacz metali cd.

Nie z krzewa nie jestem, jeździłem tylko tam na rybki, ale można by było przeczesać te miejscowości w tamtym kierunku i za.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wykrywacz metali cd.

A co ty stanlejstanlej też poszukujesz? Jaki masz sprzęt?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wykrywacz metali cd.

czasem chodze,ale teraz nie mam czasu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wykrywacz metali cd.

cymes1978 nikt Ci nie wskaze ciekawych miejscówek, albo szukaj tam gdzie wszyscy albo znajdz swoje poletko. Przestudiuj stare mapy i napewno cos znajdziesz ciekawego. zycze wytrwałosci, sam chodziłem z F2 i napewno do tego wróce.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wykrywacz metali cd.

O to chodzi to takie skryte hobby. Kilka razy spotkałem na polu się z sytuacja, jestem pierwszy na polu chodzę ze dwie godz. Potem dobija jakichś dwóch gości i co nawet część ni w dupe pocałuj. Zobaczyli czereśniaki ze mi nie po nosie to się na inne zmyli. Nic się od nikogo nie dowiesz, jak by skarby kopali. Kiedyś jak zaczynałem to też się pytałem tu na forum to mnie nasi spece od poszukiwań wysmiali. Powodzenia jak za sądem będziesz chodził to się spotkamy na pewno.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wykrywacz metali cd.

Panowie ale mi nie chodzi o to aby ktoś mi pokazywał swoje miejscówki ale tylko o jakiś wspólny wypad. Jestem początkujący więc liczył bym na jakąś pomoc z waszej strony w obsłudze wykrywacza itp.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wykrywacz metali cd.

Jest ktoś jeszcze kto lubi te hobby? Jak tak to niech dołączy do tematu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wykrywacz metali cd.

Co nie ma już nikogo?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wykrywacz metali cd.

Jest, tylko większość zamiast siedzieć w internecie zalicza poletka :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wykrywacz metali cd.

Można i tak, ja chyba jutro bryknę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wykrywacz metali cd.

.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wykrywacz metali cd.

Dziś wypróbowałem sprzęt, działa chyba dobrze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wykrywacz metali cd.

Chyba dobrze to znaczy coś trafiłeś ??



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wykrywacz metali cd.

Ta parę kapsli po wódce i piwie oraz kilka drucików. Ale to był test wykrywacza myślę że inne fanty w drodze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wykrywacz metali cd.

KzT a ty też poszukujesz ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wykrywacz metali cd.

Jak jest czas wolny to wyskoczy się na rozeznanie co w skibie piszczy. Sezon właśnie się zaczyna, pola pokoszone, rolnicy orają poletka, więc poszukiwacze zawsze coś ciekawego znajdą do kolekcji.
Poza tym jak tylko wychodzą ci kapsle i drut, to zmień miejscówkę, szkoda czasu na śmieci.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wykrywacz metali cd.

Dziś może skoczę w inną miejscówkę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wykrywacz metali cd.

Cymes 1978 i co znalazłeś coś?

.........................................................................

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wykrywacz metali cd.

Nigdzie nie byłem, plany się zmieniły.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wykrywacz metali cd.

A wy trochę chodzicie ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wykrywacz metali cd.

z czym chodzisz ? ja bawiłem się w to jakieś 2-3 lata temu...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wykrywacz metali cd.

Chodzę z HS3

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wykrywacz metali cd.

A dlaczego przestałeś się w to bawić?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wykrywacz metali cd.

?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wykrywacz metali cd.

Jedzie ktoś dziś może połazić?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wykrywacz metali cd.

Ja się wybieram w przyszły weekend muszę wypróbować nowy sprzęt. Do tej pory chodziłem z kolegą, który ma Garretta ace150, a ja kupiłem sobie na http://wykrywaczmetali.net/ Garretta ace250 jest trochę lepszy i zobaczymy jak sprawdzi się w różnych warunkach.

dorian21

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wykrywacz metali cd.

ja mam ace150 i dla mnie jest ok, nie narzekam na niego, to znaczy juz dawno z nim nie chodziłem. Teraz kupowałes swój, jak o cenowo wygląda? ja swój kupiłem na wojok.pl już jakis czas temu, bo akurat cena była najniższa jak tak przekopałem internet.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wykrywacz metali cd.

Witam, ostatnio pracując przy dość ruchliwej ulicy postanowiłem kupić sobie dobre słuchawki, które z tego sklepu byście mi polecili http://mocnysygnal.pl/pl/c/Sluchawki/66 , i tak robię już tam zamówienie na pinpointera więc od razu doradzcie, które słuchawki brać, te jolly rogers byłyby ok ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wykrywacz metali cd.

Dobre słuchawki w hałaśliwym terenie to podstawa. Jednakże uważam, że nie ma co przepłacać w tym temacie i słuchawki http://mocnysygnal.pl/pl/c/Sluchawki/66 Jolly Rogers w zupełności by ci wystarczyły. Miałem kiedyś je w ręcę, są solidnie wykonane, kumpel był z nich zadowolony także myślę, że ci dobrze posłużą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org