wtorek, 21 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Łomżyńscy cwele vel biznesmeni...lista!

Proszę o wpisy łomżyńskich wyzyskiwaczy zwanych biznesmenami i milionerami. Zróbmy ranking cweli, którzy dorabiają się oszukując pracowników, nie wypłacając zarobionych pieniędzy, nie dają umowy o pracę lub nawet zlecenia. Czekam na wpisy. A jeśli admin znowu usunie post to pogadam z nim osobiście!!!!

Doriss

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńscy cwele vel biznesmeni...lista!

A jeśli admin znowu usunie post to pogadam z nim osobiście!!!!


żałosny jesteś

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńscy cwele vel biznesmeni...lista!

widać, że miasto Łomża zamieniło się w miasto niewolników...wszyscy siedzą cicho...a oszuści się panoszą i bogacą na cudzej krzywdzie!!!

wstyd upominać się o swoje.......
bo jak napisał palant powyżej...\" żałosny jesteś\"...
a ty jesteś szczurem kanałowym....boisz się prawdy jak szczur słońca!

Doriss

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńscy cwele vel biznesmeni...lista!

Admin jak widać boi się pana Krzysztofa, który ma hurtownie materiałów budowlanych i realizuje zamówienia publiczne...przy czym, 1/4 pracowników ma umowę a pozostali pracują na czarno!!! do tego unia dokłada parę ładnych milionów....i tak w Łomży kręci się biznes na łomżyńskich \\\"murzynach\\\". Admin boi się bo już dwa posty z zapytaniem o Mroczkowskiego usunął!!!! Pytanie: kogo wyzyskał ten \\\"biznesmen\\\"?proszę o wpisy.

Doriss

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńscy cwele vel biznesmeni...lista!

dobry temat niech się ludzie dowiedzą

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńscy cwele vel biznesmeni...lista!

palant to dobry z ciebie .. i cmoknij mnie w .... frajerze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńscy cwele vel biznesmeni...lista!

Nie wiem czy taki gościu, co się nazywa hurtownia Roberto - chyba tez sie miesci w tym fanklubie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńscy cwele vel biznesmeni...lista!


do założyciela tematu:zamiast szczekać napisz kto cię oszukał jak, bo na prawdę żałosny jesteś... założyłeś temat w nadziei, że ktoś wskaże tego co cię skrzywdził ??? bo sam nie masz odwagi??? boisz się konsekwencji ???

obrażasz anonimowych pracodawców sam będąc anonimowym ??? mega kozak z ciebie !!!

IDIOTA !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńscy cwele vel biznesmeni...lista!


ps.

sprawdź w słowniku lub nawet internecie co znaczy słowo cwel !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńscy cwele vel biznesmeni...lista!

Firma Wilrobi- Robert K.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńscy cwele vel biznesmeni...lista!

Witam
I odrazu napisze konkretnie...

- jak można zacząć jaką kolwiek prace bez umowy? (sam na starcie strzeliłeś sobie w kolano)

- \"...nie wypłacając zarobionych pieniędzy\" :/ zamiast tracić czas na forum przeszedł bym się do odpowiedniej dla tego typu spraw instytucji

- wyzywanie pracodawcy \"ducha\" bo nie sprecyzowałes który to jest konkretnie mija sie z celem...

- ...jednak podałes nazwisko ale tu moze to być strzał w kolejne kolano (a zarazem ostatnie) ponieważ to podchodzi pod Art. 212. KK więc wrócił bym do punktu drugiego i nie wyzywał a poszedł do odpowiedniej instytucji

...a tak juz calkiem serio to nie \"biznesmeni\" wykorzystują ludzi tylko ludzie dają sie wykorzystywać biznesmenom. Wątpie by ktoś trzymał Ci siekierę nad głowa jak tam pracowałes... I w większości przypadków nikt z siekierami nad pracownikiem nie stoi więc jeśli to nie zagraża Twojemu życiu to prosta sprawa, zmień pracę jeden z drugim już na starcie jeśli warunki owej pracy wydają sie być \"śmieciowe\" Masz do tego jeden z drugim prawo. A jeśli jeden z drugim tak własnie by postępował, to umowy śmieciowe już dawno poszly by w zapomnienie ;)
Pozdrawiam i powodzenia życze...
\\P.S następnym razem domagaj się umowy o prace (ewentualnie o dzieło lub zlecenie w zależności od powierzonego zadania) bo bez niej na dobrą sprawę pracy zaczynać nie powinieneś.
Hej

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńscy cwele vel biznesmeni...lista!

Knoppers nie wypisuj tych głupot i przestań robić z ludzi baranów domagać się umowy o prace w Łomży ? odpowiednie instytucje ? to nie działa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńscy cwele vel biznesmeni...lista!

ot jednym słowem prywaciarze mają raj na ziemi i wyzysk ludzi w tych biednych latach ludzie harują i nic nie mówią bo co mają mówić ...a prywaciarz powie jak ci nie pasuje droga wolna innych nastu na twoje miejsce ? ALE MAM NADZIEJĘ ŻE TEN RAJ IM NIEBAWEM SIĘ SKOŃCZY I SAMI WEZMĄ ŁAPY DO ROBOTY...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńscy cwele vel biznesmeni...lista!

twister2106-popieram Ciebie , masz rację

Borys-50

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńscy cwele vel biznesmeni...lista!

Wydaje mi się,że prywaciarze tez raczej zaczynali od zera a teraz po prostu ich na to stać, żeby kogoś u siebie zatrudniać. I to nie oni wyzyskują ludzi tylko państwo, pewnie pojęcia zielonego nie macie ile taki pracodawca musi zapłacić podatków za pracownika. Jeśli ludzie tego w końcu nie zrozumieją nigdy nie będzie dobrze w PL.
Więc może zamiast narzekać na prywaciarzy weźcie sami dotacje z UP, załóżcie biznes i weźcie się do roboty. Będziecie pracować na siebie i zobaczycie ile państwo zabiera co miesiąc od tym \"okrutnym\" prywaciarzom.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńscy cwele vel biznesmeni...lista!

alicja1388 popieram.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńscy cwele vel biznesmeni...lista!

wiomar :-)

ZAWSZE MOŻE BYĆ GORZEJ

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńscy cwele vel biznesmeni...lista!

Słusznie masz rację bo kto komu nie pozwala być biznesmenem

______________________________________
Pozdro wszystkim pozytywnie i realnie myślącym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńscy cwele vel biznesmeni...lista!

Witam teraz jest dobry czas na zakładanie różnych biznesików jest tania siła robocza parobków pod dostatkiem wystarczy mieć jakiś pomysł parobek ma to do siebie ze nie będzie się buntował jest pogodzony ze swoim losem a jesli nawet to zaraz drugi sprowadzi go na ziemie najlepiej widać to na tym forum polaska to nie Turcja czy Izrael ze jeden idzie za drugim i mu pomaga w polsce jest wręcz odwrotnie niech słowa wielkiego wieszcza bedą dla was hymnem\"Patrz mój dobrotliwy Boże na swój ulubiony ludek,
Jak wychodzi rano w zboże zginać harde karki z trudem. także do roboty

Choćbym ciemną doliną kroczył zła się nie ulęknę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńscy cwele vel biznesmeni...lista!

Jedynym wyjściem jest wojna, niech to wszystko p... i będzie spokój



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńscy cwele vel biznesmeni...lista!

W sumie ciesze się że nie miałem i nie będę miał do czynienia z łomżyńskim rynkiem pracy.
alicja1388 jak słucham czy czytam takie brednie to aż mi się ziemniaki w garnku przewracają. Państwo wyzyskuje a pracodawca nie hehe. Dobre sobie.

Opowiem przykład swojego pracodawcy u którego pracuje już 5 lat. Firma zajmuje się handlem. Istnieje na rynku jakieś 13 lat i zatrudnia około 40 ludzi. W całej Polsce 10 oddziałów, w tym połowa na własność. Każdy pracownik ma umowę o pracę na czas nieokreślony, 80% pracowników ma staż pracy od 5 lat wzwyż. Zero rotacji pracowników w firmie. Dobre traktowanie. Wszystkie składki płacone. Pensja bez jednego dnia spóźnienia. Pensje są średnie ale ujdą( w Łomży na podobnych stanowiskach nierealne). Kierowcy w tym ja mają trochę lepiej. Delegacje pilnowane, wszelkie nadgodziny płacą lub odbiera się wolne. Ja natomiast wolę wolnę, mam czasem dłuższy weekend z wolnym piątkiem. Wszystko jest skrupulatnie pilnowane. Podejście do pracownika jak do człowieka. Mi nikt nie stoi nad głową,nie krzyczy, robię to co do mnie należy.
Firma dostała dwukrotnie nagrodę na najprężniej rozwijającą się firmę roku w Polsce.

W Łomży i okolicach są wyzyskiwacze i tyle w temacie. Nikt mi nie powie żę firma ma ciężko i nic się nie da zrobić.
Ja mam przykład swojej firmy którą mogę porównać z firmami w Łomży.
Zero porównania i tyle w temacie a taka alicja pisząca post wyżej niech sama pracuje w takich firmach i niech łudzi się myślą, że pracownika nie stać na normalne warunki dla pracownika.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńscy cwele vel biznesmeni...lista!

WIOMAR WIOMAR WIOMAR OSZUST !!!!!!!



nie pracowalam ale bylam na rozmowie i jak uslyszalam warunki to poziekowalam poza tym pracownica mnie i innych ostrzegala ze wszystko co pisza na ich temat na forum 4lomza to prawda.


tak wiec WIOMAR. kolezanka 2 dni za darmo poracowala chociaz ja ostrzegalam zeby nie szla. Nie posluchala i pożałowała.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńscy cwele vel biznesmeni...lista!

Doriss: pewnie zdziwisz się, kiedy zapuka do ciebie załoga ze srebrnego radiowozu i pojedziesz na przesłuchanie. Rzucasz wulgaryzmy na konkretne osoby, czując się bezimienny. Czy domagając się rozmowy z adminem osobiście, grozisz mu? Zapewne niedługo będziesz skamlał, przepraszając za swoje słowa. Osobiście traktuję bardzo nagannie niezgodne z prawem wykorzystywanie ludzi dla własnych celów. Ale są także pewne bariery etyczne, które ty przekroczyłeś wielokrotnie !!


Pozdrawiam
Ile nie karmić faceta i tak cycka szuka.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńscy cwele vel biznesmeni...lista!

Nie bójcie sie

jak mawiał Papież .Żeby zło zwyciężyło wystarczy aby dobrzy ludzie nic nie robili

Możecie pisać

tylko zamiast pełnych danych firmy piszcie np Wio ...r każdy wie o co chodzi a Pseudo biznesmen z tej firemki może was cmokać w pompkę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńscy cwele vel biznesmeni...lista!

Top 10 ... wilrobi...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńscy cwele vel biznesmeni...lista!

Doris mroczek ma duże plecy ale powoli mu sie kurczą. Należę do grona osób oszukanych i wykorzystanych przez tego pseudo biznesmena.

kijem tego co nie pilnuje swego!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńscy cwele vel biznesmeni...lista!

Nazywajcie cwelem kogo chcecie... Ja mam swojego prywatnego zoltego cwela.od ponad 20 Lat i zyje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńscy cwele vel biznesmeni...lista!

lokalny oddział Państwowa Inspekcja Pracy ma siedzibę na ulicy Polowej

sami swoi

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org