piątek, 17 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
nc+

Od pewnego czasu, konkretnie od czterech miesięcy, średnio dwa razy w tygodniu mam telefony od platformy nc+ w sprawie przedłużenia umowy. Dotychczasową rozwiązałam z końcem sierpnia z zachowaniem terminu wypowiedzenia. Pomimo ciągłych próśb o zaprzestanie dzwonienia do mnie telefon nadal dzwoni. Jestem zmęczona i czuje się już nękana. Nie odbieranie nic nie daje. Przychodzą smsy. To jakaś paranoja bo juz zastanawiam się co mam zrobić. Przecież nie będę zmieniać numeru telefonu bo nc+ nie rozumie tego, że nie chce ani przedłużać z nimi umów ano tym bardziej podpisywać nowych.
Czy ktoś z was spotkał się z taką sytuacją i może doradzić mi co zrobić?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nc+

standard

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nc+

niestety tak już będzie do końca trwania umowy , jedyne wyjście jeżeli dzwonią z zastrzeżonego numeru to zablokować takie połączenia przychodzące

Raul

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nc+

jezeli uzywasz jakiegos nowszego smartfona to mozesz zablokowac takie numery aby bezposrednio szly do skrzynki glosowej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nc+

jak wy zyjecie niedorajdy na tym swiecie jak w tak prostych sprawach nie mozecie sobie poradzic

Choćbym ciemną doliną kroczył zła się nie ulęknę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nc+

Fobos jesteś cham i tyle.
Numery zablokowane ale zaraz przekierowanie zrobią na inne. Najpierw dzwonili z Łodzi a jak zablokowałam to Warszawa, tak więc stąd moje pytanie, czy da się z tym coś jeszcze zrobić.
W każdym razie dziękuję życzliwym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nc+

Złożysz skargę, która będzie rozpatrywana przez 30 dni, nic więcej. Tam pracownicy mają listę numerów i prykaz dzwonić, co muszą wykonać jak rozkaz.
Chociaż trzeba było wejść na swoje konto ICA,( czy jakoś tak) i dosłownie zmienić nr kontaktowy, numery aktualizują między pracownikami co kilka tygodni, to chyba się nie opłaca jeśli zaraz koniec umowy.
Do mnie wydzwaniali z kierunkowym wrocławia ale mniej, bo nie wysłałem zawiadomienia o rozwiązaniu umowy. Teraz można zrobić to w ich punktach i dosłownie przeddzień dnia rozliczeniowego. Graty zdać chyba do 14 dni.
Z zastrzeżonego nie mają prawa dzwonić z ofertą, bo jeśli tak, to jest przekręt nie NC+

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nc+

Miałam podobnie aż powiedziałam kilka dosadnych słów , na koniec zażądałam zaznaczenia że nie życzę sobie aby dzwonili i żeby w końcu to gdzieś odnotowali. I już. ..... cisza spokój. ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org