sobota, 15 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Dekoracja Śniadowo. Poszukuje namiaru

Witam słyszałam o jakiejś Pani ze Śniadowa, która zajmuje się dekoracją sal weselnych. Jednak na internecie nie mogę odnaleźć jej oferty ani żadnego namiaru na nią. Czy ktoś z użytkowników jest w stanie podać numer telefonu tej Pani i napisać czym dokładnie się zajmuje (czy dekoruje jedynie sale czy tez koscioły, z żywych kwiatów czy sztucznych?) Z góry dziękuję za pomoc.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dekoracja Śniadowo. Poszukuje namiaru

dekoruje i sale i kosciol i samochod. Nie znam do niej numeru ale mieszka na ul. Kolejowej w Sniadowie, jadąc kolejową drugi dom po lewej za mostkiem. Powinien byc na nim szyld usługi pogrzebowe ,, jej mąz się tym zajmuje,,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dekoracja Śniadowo. Poszukuje namiaru

Gorąco polecam, podaję maila do tej pani: malgorzata.ewa.zebrowska@gmail.com

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dekoracja Śniadowo. Poszukuje namiaru

Dekorowała nam sale, kościół, samochód, bukiety były przepiękne. Cena o połowę niższa w porównaniu z kwiaciarnia w Łomży.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dekoracja Śniadowo. Poszukuje namiaru

Jest jeszcze jedna osoba która się tym zajmuje. Ma na imię Agnieszka Jak się upewnię co do namiaru to wrzucę

kijem tego co nie pilnuje swego!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dekoracja Śniadowo. Poszukuje namiaru

A gdzie jest Peter pewnie na weekendzie może to i dobrze że tego nie widział bo by się zdenerwował kolejną reklamą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dekoracja Śniadowo. Poszukuje namiaru

ej: ano urlopuję sobie. Trochę leniuchuję, więc i podejście do pozycjonowania tak, raczej senne .....


Pozdrawiam
Ile nie karmić faceta i tak cycka szuka.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dekoracja Śniadowo. Poszukuje namiaru

Ej człowieku gdzie Ty tu reklamę widzisz. Biorę ślub, szukam dekoracji kościoła, a że w necie nie znalazałam namiaru to proszę o pomoc. Chyba do tego służy forum. Weź Ty się ogarnij i nie szukaj wszędzie podstępu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dekoracja Śniadowo. Poszukuje namiaru

Ronka: rozumiem, że nie kierujesz tych słów do mnie. Piszesz z łomżyńskiego serwera. Dobrze, że pytasz w naszym lokalnym serwerze. Jednoznacznie oceniam, że nie jesteś żadną reklamodawcą. Życzą Ci wszystkiego naj .... na nowej drodze życia !


Pozdrawiam
Ile nie karmić faceta i tak cycka szuka.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dekoracja Śniadowo. Poszukuje namiaru

Peter racja nie do Ciebie. Dziekuję za życzenia i wszystkim, którzy udzielili odpowiedzi. Dziś na sali pytając o dekorację ze Śniadowa dostałam namiary na dwie Panie. Tak więc temat możemy uznać za zamknięty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org