poniedziałek, 29 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Szkoda obtarcie dzwi na ul.Ks.Anny

W dniu wczorajszym czwartek koło godziny 17 na parkingu przy ul.Ks.Anny 3 zaparkował Mercedes o numerze rejestracyjnym BL 4*9*4 z którego wysiadła rodzinka, kierowca owego mercedesa miał pecha . Wiał duży wiatr i podczas otwierania drzwi zarysował-obtarł przednie lewe drzwi oraz delikatnie tylne stojącej obok Mazdy .Właściciel owej Mazdy nie mógł w danej chwili wyjść z mieszkania ale całe zdarzenie widział bo włączył się alarm. Po około godzinie czasu gdy właściciel Mazdy wyszedł z domciu napisał karteczkę z wiadomością o pilny kontakt z nr. telefonu 503504770 i włożył za wycieraczkę przedniej szyby. Czekał i czekał cierpliwie że sprawca tej szkody wieczorkiem oddzwoni bo karteczkę przeczytał, ale tak się nie stało. Poszkodowany czeka cierpliwie ale długo nie będzie i tak w sobotę przejedzie sie na KMP w Łomży i opowie o zdarzeniu i co się działo po zdarzeniu :-). Pozdrawiam Wszystkich.

Zdjęć samochodu i nr.rejestracyjnego sprawcy nie wstawiam z wiadomych przyczyn.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkoda obtarcie dzwi na ul.Ks.Anny

Poprawka nie ,,przednie lewe drzwi\" tylko przednie prawe .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkoda obtarcie dzwi na ul.Ks.Anny

Po co czekać i sie bawić? Od razu zgłaszać szkodę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkoda obtarcie dzwi na ul.Ks.Anny

Kolego ja na Twoim miejscu bym odrazu to zgłosił na Policję, ponieważ skoro nawet nie włożył kartki za szybę z numerem telefonu tzn że nie ma zamiaru naprawić swojej szkody.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkoda obtarcie dzwi na ul.Ks.Anny

Skoro się nie pofatygował aby znaleźć właściciela to trzeba takie bezczelne zachowanie tępić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkoda obtarcie dzwi na ul.Ks.Anny

Poczekam tak do soboty do 12 ja i tak nie mam nic do stracenia ,są świadkowie ,numery rej. Kierujący ma prawo wyboru jak się nie zgłosi to więcej zabuli.Ubezpieczenie podrożeje i coś od policji w nagrodę. Nie chcę żeby to wyglądało ze, o pogonił na Policję .Może to przeczyta.Albo ktoś go poinformuje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkoda obtarcie dzwi na ul.Ks.Anny

To masz bardzo dobre serce,ale pamiętaj-kto ma miękkie serce ten ma twardą dup*... Tchórz się raczej nie przyzna sam...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkoda obtarcie dzwi na ul.Ks.Anny

skoro był silny wiatr to może tę karteczkę wiatr porwał.Zgłoś szkodę będzie po zabawie.

Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkoda obtarcie dzwi na ul.Ks.Anny

PIOTRKU NIE czekaj dłużej nie wiesz w cuda że odezwie się od razu było zgłosić na policję nie zwlekaj pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkoda obtarcie dzwi na ul.Ks.Anny

Do każdej szkody należy wezwać policję żeby spisali raport bo potem można mieć problemy z odzyskaniem pieniędzy od ubezpieczyciela.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkoda obtarcie dzwi na ul.Ks.Anny

I co masz zamiar ,isc po 50 zł ,chłopie ,takie zdarzenia to normalna rzecz.Ludzie opamietajcie sie co wy tu za głupoty wypisujecie drzwi zarysowane,problem z włosami, nie mam chlopaka na wesele.!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkoda obtarcie dzwi na ul.Ks.Anny

Dla Ciebie normalną rzeczą jest obetrzeć komuś samochód, wsadzić d.pę w swoje auto i odjechać jak tchórz jak gdyby nic się nie stało?!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkoda obtarcie dzwi na ul.Ks.Anny

Jakie 50 zł, nie ma juz lakierowania miejscowego tylko caly element, wiec watpię ze bedzie to koszt 50zl...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkoda obtarcie dzwi na ul.Ks.Anny

orla cien, malowanie kazdego elementu to kosz od 400 zł w zwyż.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkoda obtarcie dzwi na ul.Ks.Anny

Orła cien s możesz mi odpowiedzieć jakie tematy są odpowiednie do poruszania na forum?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkoda obtarcie dzwi na ul.Ks.Anny

Jak zapracujesz na swoje własne auto to będziesz wiedział jak to boli. Jestem za tym żeby zgłaszać takie chamstwo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkoda obtarcie dzwi na ul.Ks.Anny

Oj tam nie chcący drzwiami przywaliłem a tu już afera
spieszyłem się do domu na serial

ZAWSZE MOŻE BYĆ GORZEJ

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkoda obtarcie dzwi na ul.Ks.Anny

Hehe juz mozesz się pożegnać z odszkodowaniem jak odrazu nie zadzwoniłeś. Jak udowodnisz że akurat to auto na zdjęciu i jego właściciel spowodowali szkodę? Równie dobrze obetrzeć drzwi mogł kierowca co parkował tam godzine wczesniej. To że masz fotę i nr rejestracyjny nic ci nie da bo mogłeś każdemu fotę strzelić i rejestracje spisac.
Moim skromnym zdaniem poprostu jelenia szukasz co ci sfinansuje naprawe drzwi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkoda obtarcie dzwi na ul.Ks.Anny

400 zł ,chyba u ciebie .!!!!!.kazdy elemeny kosztuje 100 zł ,razem z piecem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkoda obtarcie dzwi na ul.Ks.Anny

Orła cień za 100 zł to w stodole sobie możesz sam pomalować samochód. Farba i szpachlowanie tyle może same kosztuj, ale trzeba doliczyć usługę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkoda obtarcie dzwi na ul.Ks.Anny

Za otarcie tylu dostałem od ubezpieczyciela 500 zł więc nie pisz, że za 100 zł pomaluj ci warsztat samochodowy element. Poza tym element może być uszkodzony więc dochodzi koszt prostowania lub wymiany.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkoda obtarcie dzwi na ul.Ks.Anny

Bezpłatny wynajem samochodu. Koszty pokrywa polisa OC sprawcy na czas naprawy.

Auto zastępcze z OC sprawcy przysługuje każdej osobie której auto uległo kolizji a sprawca posiada polisę Odpowiedzialności Cywilnej.

Pamiętaj samochód zastępczy należy się każdemu poszkodowanemu, nie ważne jak rozliczana jest szkoda (na kosztorys czy bezgotówkowo z warsztatem). Auto masz prawo wynająć w dowolnej firmie świadczącej wspomnianą usługę.

Samochód zwracasz po naprawie swojego własnego auta lub po wypłacie odszkodowania przez ubezpieczyciela.

Nie przejmujesz się niczym podstawiamy auto pod dom a my zajmujemy się rozliczeniem kosztów wynajmu auta z ubezpieczycielem sprawcy.


Dodatkowo jak wybierzesz rozliczenie z ubezpieczycielem na podstawie kosztorysu możemy bezpłatnie pomóc ci w uzyskaniu wyższego odszkodowania!!!
660950078

auta zastępcze 660950078

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org