poniedziałek, 29 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
CV Praca roznoszenie ulotek

W naszej Łomży wymagania idą w górę,nawet do roznoszenia ulotek trzeba wysłać cv,śmiechu warte a potem zdziwienie,że ludzie z miasta uciekają jak grosze się zarabia i na czarno albo umowa zlecenie,wstyd i hańba

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CV Praca roznoszenie ulotek

To nie wstyd i hańba to życie. Takie standardy nie widzę w tym nic dziwnego. To praca jak każda inna. Ktoś chce dać zarobić ktos inny chce zarobić. A ze cv super przynajmniej w następnym cv będzie można napisac roznoszenie ulotek.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CV Praca roznoszenie ulotek

Ja spotkałem się nawet z wymogiem CV ze zdjęciem do takiej pracy - to jest dopiero heca! Po co tam CV? Przecież do takiej pracy właściwie niepotrzebne specjalne wymagania czy predyspozycje. Wg mnie wystarczą chęci i dobra kondycja fizyczna.
A w swoje własne CV można tak czy siak wpisać doświadczenie zawodowe.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CV Praca roznoszenie ulotek

zapomnij o jakiejkolwiek umowie przy roznoszeniu ulotek i potem wpisaniu tego w cv

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CV Praca roznoszenie ulotek

Tym śmieszniej, a właściwie smutniej - jeśli wymaga się poważnych dokumentów jak do poważnej pracy, to dlaczego nie na poważnych warunkach? Paradoks...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CV Praca roznoszenie ulotek

zgadza się,przynajmniej jeden rozumie:)wystarczy wejść na ogłoszenia-praca,zadzwonić i się przekonać jakie warunki pracy i płacy dają prywaciarze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CV Praca roznoszenie ulotek

poczekajcie jeszcze to za 1 zł pójdziecie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CV Praca roznoszenie ulotek

każdy chciałby być od razu dyrektorem, a robić nie ma komu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CV Praca roznoszenie ulotek

ja już trochę pracuję i dalej nie jestem dyrektorem

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org